Chléb Lidl

Od: odpovědí: 5 změna:

Zdravím, mám takový dotaz, nedávno jsem zakoupila chlebovou mouku z Lidlu, dodržela jsem návod, ale chléb bohužel celý spadl a uvnitř byl syrový, takže mi tam ještě 500g zbylo a chtěla bych ho udělat znova a zajímalo by mě kolik dáváte vody, jaký program a o jaké délce ho volíte. Moc děkuji :)

5 odpovědí na otázku

 

 


0x
To myslite chlebovou snes z lidlu? Pecu z ni dle receptu. Program klasik a chleba celkem dobry. Pro hbidopichy. Delal jsem i jvaskovy, ale pac upecu bochnik tydne, tak se mi neoplati udrzovat kvasek.

jaká délka programu? 2 hodiny?

pečeme často v obyčejné troubě a je výborný

paw*
10.04.16 15:45
3 hodiny

 


0x

Spadnutí chleba je buď z řídkého těsta a nebo mnoho kvasnic. Když zapnete pekárnu tak si jí pohlídejte při prvním míchání. Nesmí se vám pod metlami dělat blatíčko, musíte přidat mouku. Na půl kila mouky dávám max 30 g kvasnic. Dělám ale chleba ze žitné mouky a chlebové, takže hůře kyne. Pečení 2 hodiny na chleba je málo, to mívají pekárny na rychlý chléb. Základní program na chleba je něco přes 3 hodiny.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]