Zažloutlá lednice

Od: ® odpovědí: 5 změna:

Pradí mě někdo,čím vyčistit (vybělit) zažloutlou lednici na povrchu.

5 odpovědí na otázku

0x

Já si myslím, že ničím. Může se stát, že čištění něčím agresívním nadělá šmouhy a ty pak nepůjdou dolů ničím. Nemůže to být tím, že lednice je prostě skoro béžová? Když je čistá a bez skvrn kolem madel a kolem hran, za které ji zavíráte, je prostě taková. Když by byla ohmataná, pak by měla na to stačit houbička z hladké strany, nějaký sapon, dostatek vody a trpělivost.

to zažloutnutí nevyčistíte ničím samozřejmě jsem lednici neviděl ale bude to podle mě reakce plastu na UV záření

0x

To nepůjde zřejmě ničím.Potapejtute ji.Nejlepší alternativa.

0x

je to zežloutnutí plastu. Nevyčistíte to. Máma má mikrovlnku ETA z roku asi 99 a už je dvoubarevná - plastová dvířka žlutá a plechové tělo bílé jako bylo původně.

0x

pokud to neni prilis zazrane tak tekuty pisek, ale jinak nevim, zkusil bych nekde vzadu co udela peroxid (30%), samozrejme v rukavicich a nebo bez sahani

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]