Balkonová markýza optimální výška

Od: ® odpovědí: 2 změna:

Dobrý den.Mužete mi někdo poradit nebo doporučit z vlastní zkušenosti do jaké optimální výšky umístit balkonovou markýzu?Markýza je 3,5 metru široká a 2,5 výsuv.Možná to přeháním zbytečně ale bojím se abych jí nedal moc nízko nebo naopak vysoko...Něco jsem pročítal a když se dá vysoko tak sluníčko má možnost "podsvěcovat" pod markýzu a když nízko tak je tam člověk jak v bunkru..

Děkuji

2 odpovědi na otázku

 

 


1x
avatar ben

Dobrý den, možná by stačilo podívat se k sousedům, resp najít si obrázky na internetu. Mě, pokud bych chtěl toto umístit na zeď, by spíše zajímalo, kde je překlad - zřejmě to bude umístěno nad okno či dveře na balkon. Takže, pod překlad to neumístíte, vrtat do překladu je za trest a tak až nad překlad. Pokud jde o sluníčko, tak ono se během dne pohybuje a jeho osvit či stín není stále stejný (svítí přímo nebo bočně). Zdravím!

Také záleží kam je balkon situován. Na západ? Na jih? A vítr? Ten také foukává více z nějaké strany.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]