Podkroví

Od: Datum: 31.03.16 21:02 odpovědí: 2 změna: 31.03.16 21:33
Zdravím chtěl bych stavět podkrovi,ale zatím se starou krytinou na střeše jak dát například folii pokud bych chtěl třeba za 3 roky dát novou je to tak možný teď udělat podkroví a pak vyměnit krytinu?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.03.16 21:10
avatar

Vše je možné. I Váše rekonstrukce je možná.

Poznáte z fotky, jak dát vrstvy správně?

http://cukrar.rajce.idnes.cz/…_obrazky/#dodatecna_folie.jpg


doplněno 01.04.16 06:54:

Já věděl, ze zkušenosti se zákazníky, že takto stručná věta nestačí.

Folii kontaktní mezi trámy, nikoliv kolem trámů, mezera musí být 4cm na odvětrání izolace, první vrstva vaty, přímé závěsy či něco podobného, druhá vrstva vaty, parotěs, druhý rošt, nebo opatření proti propichu parotěsu, SDK.

Ujiš´tuji Vás, že někdy se zákazníkem mluvím vysvětluji a ukazuji na modelech třeba i 20 minut, nežli pochopí. Vy snad již chápete jak, ale nevíte co se nesmí udělat. To je daleko více věcí, nežli Vás napadne.

Přeji hezký víkend.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.16 21:33
No snad z toho něco pochopím jestli správně tak zevnitř střechy dám folii přes trámy latě na těsno tu můžu přichytit sesivackou na trámy a latě mezi trámy dám vatu pak na šířku znovu vatu na to zase folii a pak klasicky rošt a sdk? A pokud budu chtít dát novou krytinu a latě tak jen se zničí ta fólie a dá se nová?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.