Jaká barva?

Od: Datum: 29.03.16 20:32 odpovědí: 4 změna: 30.03.16 07:53

Hezký večer, poradíte mi prosím jakou barvu nebo lak na staré operky u domu, které byly nalakovány? Některé jsou oprýskané, na jiných je ještě zbytek laku. Je nějaká barva nebo lak co by na tom držel a zakryl nečistoty a nerovnosti? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.03.16 21:45

Dobrý den, sice nevím, co myslíte termínem opěrky, ale zřejmě je to dřevěné a venku. Když to obrousíte a očistíte, tak použijte např. Luxol. Zdravím!

doplněno 29.03.16 22:59:

Můj názor je, že když to lze natřít, tak to jde i očistit. Natírat či lakovat povrch nepevný nebo narušený starší nátěr nemá význam, resp. nebude tam zaručena trvanlivost nového nátěru. Ano, má-li býti dílo perfektní, tak je to práce.

Ohodnoceno: 0x

Od: akrijs
Datum: 29.03.16 22:53

Je to podbití prkny pod střechou, respektive pod hranou střechy, nevím jak se tomu přesně říká. Očistit to nejde nebo by to zabralo moc práce, jinak bych to luxolem nařel. Šlo mi o nějaký nátěr, který by tam držel a šel třeba i na starý lak..

Datum: 29.03.16 23:20

U nás na horách se tomu říká opěrky a očistit to chce. Když to natřeš navrch, tak barva co je už taková těsně před odloupnutím se po chvíli odloupne i s tím novým nátěrem.

Ohodnoceno: 0x

Od: akrijs
Datum: 30.03.16 07:53

Opěrky je správný název Ona tam není barva, ale zbytek nějakého staréhoo laku a to zrovna dolů nejde, tak mi šlo o to, co by se na tom drželo a zakrylo to..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.