Teče lednička,proč?

Od: Datum: 28.03.16 10:46 odpovědí: 10 změna: 29.03.16 10:47

v ledničce máme vodu,že by mrazila málo? potraviny se nekazí myslím že mrazí dostatečně,mrazák je uplně bez problému,nestačila by třeba jen odmrazit? nevím,stáří je 10let možná více

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.16 11:06

zkontrolujte jestli je v pořádku těsnění (kolem dveří).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.03.16 11:10

nám to dělala průchodka kabelu k osvětlení a regulátoru, přestala těsnit a pak se to kolem toho namražovalo

Datum: 28.03.16 11:57

Nám to lednička dělala také, byla asi 10 let stará a měla už špatné těsnění. Na internetu jsem ho sice našel ale vyšlo by to hrozně draho, tak se koupila lednička nová.

Od: radikal
Datum: 28.03.16 18:33

Není ucpaný odtok kondenzátu? Občas se to stane.

Od: misoskamisoska
Datum: 29.03.16 07:04

Přikláním se ke kontrole toho žlábku na vnitřní zadní stěně lednice. Tam, kde stéká voda ze zadní stěny. Občas se odtok ucpe a z kanálku pak teče vody a vytéká i z lednice. Opakovaně se mi to stalo. Opravář mi poradil pročistit odtokový otvor obyčejným slepičím či husím pírkem. A funguje to:)

Datum: 29.03.16 07:17

myslíte tu dirku na zadní straně? tak tu mám ucpanou

Datum: 29.03.16 07:18

já jí ted protáhl čističem do uší snad to pomohlo

Datum: 29.03.16 07:20

Jojo, přesně tuhle dírku, v nouzi nejvyšší jsem to řešila tenkým drátkem/ takovým tím zahrádkářským, zeleným/, který jsem ohnula, aby mi na konci vzniklo uzounké očko a tím jsem to pročistila, až začala voda odtékat. Ale opravdu doporučuji si pořídit slepičí pevné brko. Jo, ještě mne napadlo použít brčko /obyč., kterým se pijí limonády/ a přes něj profouknout ucpávku. Ale to jsem nezkoušela. Dejte pak vědět, jestli to pomohlo.

Datum: 29.03.16 07:22

Aha, tak pomohlo:)

Datum: 29.03.16 10:47

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.