Bitumenová krytina

Od: Datum: 27.03.16 01:38 odpovědí: 4 změna: 27.03.16 11:44

Zdravím,nemá z touto krytinou někdo zkušenosti na domu? Chtěl bych měnit krytinu a u tohodle se mi líbí i cena,ale abych to nemusel za 5 let dávat dolu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 27.03.16 08:05

U tchýně jsem tím dělal střechu přístřešku. Je to cca 13 let - stále to stojí bez větších potíží - jen mi připadne dost zkřehlá. Kdyby na to někdo hodil balon, asi by se to mohlo rozpadnout... ale kroupy to ustálo, tak je to jen pocit...

Ohodnoceno: 0x

Od: jendad
Datum: 27.03.16 09:30

Na ulici to mají na pár barácích už přes 20 let . Mám ji na chaloupce cca 5 let . Normálně po ní chodím . Je to vlastně asfaltový pás překládaný přes sebe . Takže dvojitý . Posypaný kamínky . Dejte tam spíše něco značkového. Třeba http://www.iko.cz/documents/downloads.xml?lang=cz

Datum: 27.03.16 11:44

Dobrý den. Podívejte se na foto "tvárnice ano-ne". Dal jsem se zlákat cenou s tím, že na dílnu dobré. Skutečnost, že není dobré ani na kurník. Přeji lepší výběr.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.