Dodavatel plynu

Od: Datum: 22.03.16 18:49 odpovědí: 1 změna: 23.03.16 07:30

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenosti s dodavatelem plynu od Yello? Dnes mi nabízeli tuto službu a protože odebíráme plyn od Lamy ráda bych dodavatele změnila. Budu ráda za Vaše příspěvky, děkuji moc předem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.03.16 07:30
avatar

Dobrý den, obecně - než změníte dodavatele plynu, tak se podívejte na podmínky ukončení současné smlouvy (kdy končí a zda bez sankce). Toto je dobré vědět i u nového dodavatele plynu a ještě před podpisem smlouvy. Výhodnost či nevýhodnost zvoleného dodavatele plynu pro zákazníka bude záležet zřejmě na konkrétním odběru a také jeho podmínkách (např. smluvní množství odebraného plynu či sankce za předčasné ukončení smlouvy).

Takže, ono se to nemusí vždy projevit nějakou slevou. Zvláště opatrný bych byl, když se dodavatel sám nabízí a přesvědčuje, že nad něho lepšího není - i když plyn Vám dodá každý, tak topit se bude dál (možná levněji, možná ne). Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.