Dvojitý rošt pro SDK-napojení šikminy

Od: Datum: 20.03.16 19:55 odpovědí: 1 změna: 23.03.16 12:56

Dobrý den, chystám se realizovat zateplení podkroví tímto způsobem: http://www.knaufinsulation.cz…strechy-nizkoenergeticke-domy (bez třetí vrstvy izolace, pouze s mezerou). Nevím však jakým způsobem řešit ukončení druhého roštu z CD profilů ve spojení šikmina-strop. Podle toho co jsem zatím nastudoval, jsou při standartním řešení profily u spojení šikmina-strop rovnoběžné a umísťují se pokud možno co nejblíže sobě (http://www.macho.cz/stavba/images/Rost_detsky_2.JPG U řešení s dvojitým roštěm však CD profily budou vycházet na sebe. V příručce knauf (http://www.knauf.cz/file/1638-k-311-podkrovi.pdf) jsem řešení toho detailu nenašel. Máte prosím zkušenost jak v tomto místě spojení řešit?
1) CD dorazit k sobě? nebo nechat dilatační mezeru, popř. jak velkou? - viz nákres
2) CD v prvním roštu umístit jako při "jednovrstvém" řešení také co nejblíže k sobě? (viz nákres) Přijde mi, že by pak v rohu "toho plechu" bylo nějak moc a nebyl by tam snad ani prostor k přišroubování přímých závěsů pro druhý rošt CD natož samotného SDK.
Za zkušenosti předem děkuji.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.03.16 12:56
avatar

1) stačí 1cm od sebe.

2) stačí 1cm od sebe.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.