Čištění koberců

Od: Datum: 13.03.16 21:14 odpovědí: 3 změna: 14.03.16 01:24

Ahoj dnes jsme v práci vedli diskuzi jestli je lepší koberce čistit doma nebo je dávat někomu kdo na to má přislušné vybavení. Jaky je váš nazor? Připadně jaké prostředky využíváte?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.16 22:41

Asi těžko budu dávat někomu čisti t koberce-vytahovat je z pod skříní a pod. Čištění doma. Taky záleží o jaké čištění se jedná.Nějakou dobu jsem to pod jednu firmu dělal. Vždy u zákazníka nikdy jsme koberce neodváželi čistit na firmu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.03.16 23:02

Sám koberce několik let čistím.Dokonce i stroje na čištění půjčujeme.A mohu odpovědně sdělit,že rozhodně s mou praxí vyčistím koberec v domácnosti lépe a arychleji,než sám zákazník,se stejným strojem ode mne zapůjčeným.

Používám čisticí vysavač Kärcher.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.03.16 01:24

Jestli jsem to správně pochopila, tak nebylo myšleno koberce někam vozit, ale zda si je vyčistit sám, nebo na ně pozvat firmu. Doma asi nemáte patřičné zařízení a lézt po kolenou a šamponovat se už dnes nikomu nechce. Parní mop nevyčistí tak, jako vodní vysavač, pokud vodní vysavač máte, musíte mít také vhodný prostředek k čištění a to vč. skvrn. Pak můžete vyčistit i kvalitněji, záleží na pečlivosti. Také Vám může přijít firma s nejlevnějším přístrojem /a asi i prostředkem/ a rozmaže Vám špínu po koberci. Těžko tedy říct, co je lepší, záleží na okolnostech. Pokud je firma osvědčená, volila bych firmu. Dnes už to ani není drahé.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.