Pronájem domu

Od: Datum: 09.03.16 14:51 odpovědí: 3 změna: 09.03.16 17:37
Dobrý den chtěla jsem vás poprosit o radu. Máme nájemníky v rodinném domě ale ne v místě trv.bydliště Bydlí tam manželé ( i když paní má svoje příjmení). Teď nedávno jsme se dozvěděli že tam měli COI. Minulý týden nám z hospodářské kriminálky došel dopis že chcou akt.smlouvu. Tzn že jsme poslali smlouvu od 31.12.2015 Odpověděli nám že z toho není rozumění od kdy se tam paní fyzicky sdrzuje. Bydlí tam oba od roku 2013. Tak jsem se chtěla zeptat jestli k ním máme poslat i smlouvu z předchozích dvou let? Víte mám strach že když to neposleme že je to zatajování informací o tom že tam paní bydlí od roku 2013 ale ne od prosince 2015 Moc vám děkuji za odpoved
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 09.03.16 15:03

Proč se o to zajímá kriminálka? Domluvte si schůzku na kriminálce a zjistěte, co je za problém. Osobně bych jim nic neposílal, dokud nezdůvodní, proč to chtějí. Smlouvu máte uzavřenou, máte předávací protokol, takže z toho by mělo být patrné, od kdy tam máte nájemníka. Co je za problém na vaší straně..., že tam máte nájemníky už od 2013 a ne až od 12/2015. Každopádně bez sdělení důvodu, bych jim nic nedal. Na druhou stranu si myslím, že důvod musel být uveden v tom dopisu, co vám přišel od PCŘ.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.03.16 17:06
avatar

Nerozumím, proč máte několik smluv pro jedny lidi? Smlouva má být jedna, případně s dodatky o změnách. Stačí, když si tam zavoláte a zeptáte se o jaké období se jedná, nebo rovnou pošlete všechny smlouvy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.03.16 17:37
avatar

Ja, neptejte se nás, co potřebuje kriminálka. Určitě v dopise je kontakt na vyšetřovatele, tomu zavolejte, a ptejte se, co vše potřebují. Neuposlechnutí se netrestá, pokud jste nepochopili oč jim jde.

Někdo nedělá dodatky smlouvy, ale hned píše smlouvu novou na další rok.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.