Příjezdová cesta podél potoka

Od: Datum: 09.03.16 11:52 odpovědí: 2 změna: 10.03.16 17:21

mame pozemek podel potoka a chteli bychom vybudovat pevnou bet.cestu co budem vsechno potrebovat ke stavebnimu povoleni a co vodopravni urad ktery vlastnikem vody ne koryta


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 09.03.16 14:16

Tady je zakázáno tazatele odesílat na patřičný úřad, ale u vás to jinak nejde. My zde můžeme psát jen doměnky, neznáme podmínky. Vždy kolem vody je ochranné pásmo atd.

Vytiskněte si z katastru mapu s vaším pozemkem, zamalujte orientačně vaši plánovanou cestu a navštivne příslušný stavební úřad. Přesné info vám podají na počkání, třeba zjistíte, že stavba je nemožná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.16 17:21
avatar

che to projekovou dokumentraci a nejlépe tak udělanou aby jste se koryta nedotýkali, od majitelů sousedních pozemků musíte získat souhlasné vyjádření k vašemu záměru. Podél potoka bych nic nebetonoval, ale spíš vyštěrkoval cestu a řádně zahutnil těžkým válcem resp. na povrch je solidní penetrační makadam-štěrk s prolitím asfaltem a na povrchu se zadrcením menším kamenivem fr 4-8mm, a je cesta jak víno, asf. a beton jsou dost drehé technologie a pokud nevyměníte podloží zima se na těchto površích podepíše po čase trhlinami. Makadamu zas až tak mrazové působení nevadí. Píšete cestu, tak píšu co mě tento pojem evokuje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.