Obraz s tekutym piskem

Od: Datum: 09.03.16 09:14 odpovědí: 4 změna: 09.03.16 11:39

Ahojky, mel bych na Vas prosbu.
Muzete mi prosim poradit cim doplnit kapalinu uvnitr obrazku s tekutym piskem? Casem napln vyprchala a rad bych obrazek zprovoznil.
Diky moc za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.16 09:25

Glycerynem. Z boku rámečku jsou 2 otvory, vezmete injekční stříkačku s tenkou jehlou, nasajete glycerin a opatrně jehlu vsunete do otvoru. Po vytažení jehly se otvor sám zase uzavře. Doplňovat lze i opakovaně. Ovšem pozor na hustotu, glycerin je vhodné trochu zředit destilovanou vodou. Když to ale přeženete, bude se Vám písek sypat moc rychle a naopak. V tom případě musíte stejným způsobem trochu tekutiny odsát a znovu doplnit na správnou hustotu. (Až se Vám to po několikáté nepovede, přestane Vás to bavit a obrázek zahodíte :-D).

Ohodnoceno: 4x

Od: lego®
Datum: 09.03.16 11:39

Diky.
Jak to udelat jsem vedel, jen jsem premejslel co hustejsiho nez vodu a pokud by to byla voda tak radsi demi (destilka).

Datum: 09.03.16 10:27
Ty obrázky opravdu nejsou na furt, budete to řešit opakovaně. Nebo jen jednou směr odpaďák.
Ohodnoceno: 0x

Od: lego®
Datum: 09.03.16 11:39

Kdyz je to jen glycerin tak toho mam dost

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.