Myčka zlobí, volat opraváře nebo instalatéra?

Od: Datum: 25.02.16 08:57 odpovědí: 3 změna: 25.02.16 11:20

Krásný den přeji,

mám myčku Indesit DSG 051. V posledí době mám potíže se spuštěním mytí. Vždy napustí vodu a hned ji zase vypustí, začne blikat a nemyje. V návodu jsem se dočetla, že může být špinavý filtr nebo je slabý tlak vody. Už jsem tu měla i opraváře myčky, rozdělal ji, ale nečistoty se nenašly. Pak pár dní fungovala normálně a teď už to dělá zase.

Nevíte, v čem by mohl být problém? Jestli tedy v tlaku vody? Koho si na to zavolat? Instalatéra?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: host*
Datum: 25.02.16 09:10

Kvalifikovaného autorizovaného servisáka, tedy spolehlivý servis. Dispečink s vámi dohodne termín návštěvy servisního technika a pošle vám podle svého uvážení toho nejvhodnějšího servisního technika, který práci pod hlavičkou a zodpovědností servisu práci přesně provede, vyúčtuje a také ručí za kvalitu provedené práce i jakost použitých náhradních dílů.

Kdysi byla proslulá Kovoslužba, kde technici opravdu uměli všechno, měla vlastní učiliště a tedy vlastní kvalifikované odborníky včetně kvalifikačních tříd, pravidelných školení, zkoušek, atd. I v dnešní době jistě existují kvalitní servisy, které jsou jistota oproti různým kutilům. Někteří kutilové mohou být skutečně špičkoví kvalitní servisáci a některé není dobré pustit ani přes práh, ale to zjistíte těžko, spíš se spolehnout na zkušenosti a rady sousedů a známých a jejich doporučení či nedoporučení.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.02.16 10:09
avatar
Skuste vyndat ty otočný umělohmotný trysky múžou bejt ucpaný ted sem to řešil u svý myčky a jelikož je v záruce zavolal sem servis a byl za chvilku za blbce prej to píšou v manuálu - ten sem neměl -že se to musí jednou za čas čistit neb se to ucpává,naštěstí byl servis velmi solidní a nestálo to ano korunu
No a já vzal jehlu,tekoucí vodu a čistil a čistil
Myčka zas jede jako nová
Ohodnoceno: 2x
 
Od: lucky*
Datum: 25.02.16 11:20

Děkuji, to mě vůbec nenapadlo. Hned to zkusím.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.