Zdražení Skylinku

Od: Datum: 24.02.16 12:05 odpovědí: 5 změna: 24.02.16 14:28

Dobrý den,

dnes jsem se opět dozvěděl, že Skylink zase od 1.4. zdražuje poplatek. Chtěl jsem se zeptat, zda když mám předplaceno do července a dobiju si ještě do konce března, jestli to budu mít třeba ty 2 roky za současnou cenu. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.16 12:12

ano

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 24.02.16 12:17

Původně jsem měl CS link - zdarma, platil se jen přístroj a karta. Po pár letech se spojili nebo byli prodáni SKY linku. Platil jsem základ - tuším těch 39kč? - takže se jdu podívat po digi anténě a základní nabídce "zdarma".

Datum: 24.02.16 12:19

Věc není tak jistá, protože Skylink chystá nějakou kulišárnu s přechodem některých programů na HD. My už jsme se dozvěděli, že budeme potřebovat novou krabičku.

Proto vám radím : Dejte si pozor, aby se vám nestalo, že sice budete mít předplacené dva roky, ale některé programy vám zmiznou.

Datum: 24.02.16 12:34

Skylink vždycky vymyslí nějakou kulišárnu - ať si zákaznící užijí a pobaví se.

Ta nová krabička není tak výmysl Skylinku jako daň za rychlý technický pokrok. Oni se všichni chtějí mít dobře a tak potřebují, abys nejpozději po čtyřech letech koupil nové zařízení. Pryč jsou doby, kdy drahý výrobek při troše péče vydržel třeba i 15roků.

Takže pokud máš starší satelitní přijímač, tak chytáš programy v "nízkém rozlišení" = SD

Pokud ale chceš sledovat programy ve vysokém rozlišení = HD, tak ty na tom starém přijímači nejdou a proto musíš koupit nový satelitní přijímač.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.02.16 14:28
Jo je to traparna. Prvne par korun , ted 70kc. Je to prasarna od nich.
To radeji cardshara , kde mam celou evropu za par kacek bohuzel.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.