Energie s DTestem

Od: Datum: 22.02.16 14:46 odpovědí: 4 změna: 24.02.16 12:06

Dobrý den,

zapojil jsem se ze zvědavosti do akce Levnější energie s DTestem, kde tuto "soutěž" vyhrála společnost Europe Easy Energy. Dle informací získaných v jedné z diskusí je tato společnost spojena s Bohemia Energy. Nevím, nakolik je to pravdivá informace, ale dnes mi volala zátupkyně B.E. kvůli neopakovatelné nabídce úspor za odběr energií a později mě ještě obtěžovala SMS.

Rád bych věděl, zda jste se někdo, kdo se též zůčastnil akce s DTestem setkal s podobně obtěžujícími nabídkami od uvedených společností? Mám takové tušení, že jim DTest poskytl osobní data získaná v rámci akce Levnější energie a to bez vědomí nás, zůčastněných. Možná šlo jen o náhodu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.16 15:32

Taky jsem se zaregistroval,zatím nikdo nevolal. Z D-testu poslali e-mail,že až to budou mít spočítané tak,že se ozvou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.16 15:45
avatar
Tak vzhledem k tomu, že 3E patří bohemii se moc nedivím nabídce. Ale je přes 60 tisíc registrovaných, to chvíli budou obvolávat. Jinak dle referencí na netu dává 3E nějaké bonusy, ale člověk to musí hlídat a opakovaně urgovat. Na bohemii jsou reference mnohem horší, takže já osobně budu hodně váhat s přestupem. A je mi úplně jedno, že to dohazuje dtest, to nemá žádnou záruku solidnosti.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: karel79
Datum: 24.02.16 11:55

Řekl bych, že na netu jsou reference obojího tipu, tak asi jako na každou firmu. Od Bohemky doma odebíráme energie, měsíčně platíme vše zavčasu a zatím nám u nich vše fachčí na plno už 5 let. Osobně se domnívám, že Bohemka má sice 3E pod sebou, ale oni si pojedou stále ve svých zajetých kolejích, takže podmínky jim BE ovliňovat nebude, ale nevím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 24.02.16 12:06

Se soutěží to nejspíš nesouvisí, obvolávají všechny.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.