Nádstavec na vapku z lídlu

Od: Datum: 21.02.16 10:25 odpovědí: 5 změna: 23.02.16 22:47

Dobrý den,

nemá někdo tenti nádstavec http://www.lidl.cz/cs/nabidka…tm?action=showDetail&id=45555. Šla by s tím čistit silikonová fasáda? Jaké s tím máte zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.16 14:00

Zdravím,
obávám se, že tento nástavec (myslím ten z LIDLu) mít nikdo zatím nebude - v nabídce LIDLu je totiž úplně poprvé. Ostatní nástavce v nabídce už v LIDLu ale byly.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.02.16 14:01

Já mám toto udělátko přímo od Karcheru. Je pravda, že voda nestříká, ale moc to nepoužívám. Jedině na zámkovou dlažbu a na venkovní schody, kde mám dlažbu. Osobně bych se bez něj určitě obešel, ale byl součástí wapky. Na fasádu? No nevím, není s tím pohodlná práce, protože ty štětiny samozřejmě brání lehkému pohybu a tak je to asi jako rejžák na tyči. Toť moje zkušenost.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.02.16 20:14

To jsem nevěděl,že to v Lídlu je poprvé.Ony se ty akce opakuji.A,že to je jako rejžák? Píšou ,že to má jemné štětiny.Chtěl jsem to použít na fasáduTeče mi po fasádě z terasy a nejde to nějak ošetřit.Dělá mi to na fasádě,takove proužky .2 ks cca 2 metry.Nemyslel jsem na celou fasádu,to bych se z toho zbláznil

Datum: 21.02.16 20:52

Ano, tento typ nástavce je opravdu v nabídce LIDLu úplně poprvé - akce se sice opakují, ale ne vždycky je tam všechno stejné, spíš některé věci přibývají. V minulosti byl už ten kruhový čistič na terasy (co je teď taky), byl obdélníkový kartáč s pevnými tryskami (ten teď není) a jako příslušenství u "wapky" byl rotační katáč na auta. Ta prodlužovací hadice a "krtek" na potrubí byl už taky, to samé ten redukční člen pro připojení k jiným "wapkám", ale ten je teď součastí balení kartáčů, dříve byl ke koupi pouze samostatně. "Wapka" kterou teď mají v nabídce, je už čtvrtý typ (vzhledově), který v LIDLu je - parametry jednotlivých typů ale nevím, nepamatuju si je, já mám ten druhý výkonný typ, co byl cca před 3 roky za 2.700,-Kč (měli v nabídce taky už tu "hračku" za "pár" korun, ale k té nevím vůbec nic, na můj vkus přiliš hračkovitá "wapka").
Ke kartáčům - mám všechny typy, co už v LIDLu byly, tento, co se na něj ptáte ale kupovat nebudu - nevidím ani v budoucnu pro něj využití.
Co se týká použití těch kartáčů - ty štětiny tam nejsou proto, aby se s nima něco drhlo, ale aby zabránili rozstřikování vody po okolí (a ten, kdo s kartáčem pracuje nebyl jako vodník právě vytažený z rybníka). Kartáčem se pohybuje buď lehce po povrchu (pokud je povrch hladky) nebo ještě lépe těsně nad povrchem (štětiny se jen lehce dotýkají podkladu) - čistí ten proud vody tryskající z trysek. Samozřejmě že čím dále dáte štětiny od podkladu, tím více vám bude voda stříkat okolo (i na vás).
Jestli ten vámi vybraný kartáč bude umět vyčistit to, co potřebujete, vám ale neřeknu, protože to nevím. Jinak jak se s tím kartáčem dělá najdete na videu (v cca 1/2) např. tady (je to ten samý kartáč, co nabízí LIDL, jen má jinou barvu štětin)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.02.16 22:47

Děkuji za odpovědi.Asi to opravdu na tu fasádu bude zbytečné.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.