Cvakání a protékání plynového kotle DAKON

Od: Datum: 19.02.16 00:31 odpovědí: 1 změna: 20.02.16 00:06

Zdravím ,rádcové.

Obracím se na Vás s prosbou.řeším probém se svým plynovým kotlem DAKON , který je využíván k ohřevu vody v topení i k ohřevu užitkové vody.

Aktuálně řeším neustále cvakání kotle , je to jako kdyby šlo něco přes zuby či tak , přikládám video a ještě při ohřevu užitkové vody začne protékat pojistný ventil pod kotlem ( ten byl již 4x! měněn ) , za týden to udělá cca 10L kýbl vody , tak by mě také zajímalo , proč pořád takto odchází.

Video:


https://www.youtube.com/watch…=fmhb229otnI&feature=youtu.be

Přes půl rokem se měnila celá řídící jednotka , která se porouchala tak nešťastně , že pouštěla ven rovnou nespálený plyn a udělala tak nedoplatek 28 000 Kč! , tak by mě zajímalo , co si tan blbej kotel zase nachystal za jobovku s tím cvakáním. Servisák od plynu řekl , že může nejdřív za tři týdny , tak bych se Vás chtěl zeptat ,jestli alespoň někdo netuší , co by to mohlo být. Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.02.16 00:06

takhle na dálku těžko říct chtělo by to sundat dekl a poslouchat u jednotlivých prvků kotle ale čistě teoreticky by to mohl dělat manostat


doplněno 20.02.16 16:17:

myslím ten zvuk


doplněno 20.02.16 16:18:

a ktomu po ventilu máte vzduch v expanzce?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.