Stavba plotu

Od: Datum: 15.02.16 15:04 odpovědí: 1 změna: 15.02.16 16:51

Jak postavit plot bez povolení sousedů? Ti si přisvojují kus našeho pozemku za plotem, který si sami bez povoílení postavili do našeho pozemku. Asi 5,5 m. Vyměřeno máme my i oni, ale oni vlastnictví nerespektují a plot nechtějí oddělat. Dvakrát se to řešilo na stavebním úřadě ten nám sice dá za pravdu, mu to vysvětlí a to je tak všechno. Žádné rozhodnutí o odstranění plotu se nekoná. Bud´se ho bojí, nebo dostali do kapsy, jinak si to nedovedu vysvětlit. Chci na vyměřené hranici postavit provizorní zábranu proti jejich vstupu a obtěžování. Pár sloupků a třikát ostnatý drát. Sloupky ale musím zabetonovat, jinak je vytáhne. Povolení ke klasickému plotu nám nedá, chce jen dělat problémy. Chystá se prý nový stavební zákon, kde se prý nemusí o plot žádat, ale ten je v nedohlednu. Limituje postavení táto zábrany výška nebo zabetonované skoupky?

Děkuji

Katka


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 15.02.16 16:51

Povolení ke klasickému plotu nám nedá, chce jen dělat problémy.
Kdo vám nedá povolení? St. úřad? To asi ne. Podejte žádost na st. úřad, k žádosti nepotřebujete souhlas souseda. Nedělejte žádná provizoria, ale postavte řádný plot po obdržení povolení.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.