Máte někdo nové stanovy SVJ podle NOZ?

Od: Datum: 15.02.16 11:49 odpovědí: 6 změna: 16.02.16 13:54

Dobrý den,

můžete mi někdo pomoct s novýmy stanovami? Mám různé vzorové stažené s internetu,ale nevím,jestli jsou dobré.

Děkuji SVJOD Polní 27 Jihlava

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.16 15:47

Solidní vzorové stanovy jsou zde: http://www.bulletin-advokacie…-jednotek-zmeny-od-1.-1.-2014

Text je samozřejmě nutné přizpůsobit vlastním podmínkám.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.16 15:48

Děkuji,podívám se na to.

Datum: 16.02.16 10:25

Je to dobré,ale nevím jak topřesunout do wordu,nebo pdf?,abych mohl psát do textu úpravy?

Datum: 16.02.16 13:54

Tak mi to prosím pošlete ve wordu na adresu: dostalmail@seznam.cz Děkuji.

Od: buss®
Datum: 16.02.16 10:38

Nepospíchejte, změny mohou nastat. Klidně nechte původní a jen upravte, co je povinné. Jsou dohady, zda je OZ v té části účinný pro stará SVJ. Jinak na webu najdete i zvěrstva.
Jednoduché a prosté, označíte text a zkopírujete do wordu, nebo uložíte jako txt a zkopírujete, do wordu či ho otevřete we wordu.

doplněno 16.02.16 11:22:

Už platné stanovy od 2015 se dají stáhnout z rejstříku SVJ, krajský soud. Někteří honem měnili název a už to nebude nutné. A co pes, to ves. A někde rarity, povinnost robotit, i uklízet chodník obce... Stahujte a přemýšlejte. Čím více povinností, složitejší tím hůř a jak to kontrolovat a sankcionovat? Kopa věcí se pak odhlasovat nebo dohodnout. Ne vždy to musí být dle zákona, umožňuje odlišný postup.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.02.16 11:14

Děkuji,je mi 64 let,tak to s PC moc neumím.Jinak,dobrá rada upravit ty stanovy co máme.Oni se nabítejí různé firmy,že nám to zpracují,ale ty peníze se mi nechce vyhazovat., pro někoho je to dobrý kšeft.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.