Sousedské vztahy

Od: Datum: 09.02.16 09:47 odpovědí: 4 změna: 09.02.16 11:17

Sousedka mně chce vyštvat z městského bytu, aby si její dcerka s přítelem byt odkoupily. Nalhala policii i městu, které byt vlastní, že jsem jí namalovala na schránku piktogram ve tvaru ženckého přirození. Což není pravda. Od města mi přišel dopis, že prý mám zanechat toto chování vůči sousedům, nebo mi dají výpoved z bytu bez náhrady. Po měsíci a něco mi příšel další dopis od města a to s pokutou na 500kč, že škodím sousedce a její rodině. Pokud se odvolám a znovu mě uznají vinou, jak už bez mé přitomnosti udělali. Tak zaplatím mnohem větší pokutu, a dají mi stejně výpoved z bytu. Jak mám postupovat abych mohla zůstat v bytě dal? Jsem sama s 2 dětmi a nemám nikoho, ke komu bych mohla jít. Děkuji Veselá


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 09.02.16 09:59

Braňte se, jaký mají důkaz? Oznamte ji na úřad vy. Zkuste právní poradnu zadarmo.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ben®
Datum: 09.02.16 10:14
avatar

Dobrý den, jak píše kolega - bránit se a požadovat důkazy. Možná by lépe a se zkušeností poradil někdo v nejbližší poradně viz odkaz. Zdravím!

http://www.obcanskeporadny.cz…oradny/Itemid,8/view,poradny/

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.02.16 11:09

Předně...nikomu, ani sousedce, nikam nic nemalujte. A i kdyby, toto není důvod k vystěhování ale pouze k přestupkovému řízení před komisí obecního nebo městského úřadu. Ale...spory s řeší jinak! Pokud jste nic nemalovala, tak u každéhosoudu nebo komise pro žalobce platí: ...což dokazuji tímto! Sousedka má nějaký důkaz, nebo je to jenom její doměnka a nebo jenom nepřátelský výmysl? Nikdo vás bez prokazatelných důkazů nemůže trestat. Dejte si, holky, pokoj. V kterém městě bydlíte? PĚKNÝ DEN !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 11:17
avatar

jak123: No nevím, holky dejte si pokoj. Sama jsem zažila sousedy, kteří pokoj nedali a nedali. Takže asi tak. Spíš mne zaráží, postup MČ. Toto se musí prokázat. Není možné někoho vystěhovat z bytu na základě toho, že jedna paní přišla a povídala.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.