Prodej starého litinového zábradlí

Od: Datum: 09.02.16 08:49 odpovědí: 11 změna: 02.08.16 21:58

Dobrý den,

mám doma staré litinové zábradlí, zachovalé, chceme dávat nové. Co s tím starým - dá se prodat? Netuší někdo jakou to má hodnotu a kde to zkusit nabídnout? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 09.02.16 09:02

Pokud se nepodaří prodat přes bazar "dohodou", prodáte ve sběrných surovinách za 3,- kilo. Hodnota zábradlí je teoreticky vysoká pro toho, kdo ho shání - možná by se někdo na bazarech našel...

doplněno 09.02.16 09:10:

škoda je dobrého člověka...

Je hodně inzercí (i historicky dohledatelné) - a u některých by se člověk i zasmál. Kompletní schodiště jeden aktuálně nabízí za 50 tis. - ale kde je nabídka, nemusí být i poptávka...

Brácha nabízel svého času alu kola z auta, které prodal. Kola kupující za tu cenu nechtěl - tak to brácha prodával cca rok za 2000,- - nikdo se neozval, tak to dal do šrotu za 1850,- Kč.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.02.16 09:05

ale jaká tak může být orientačně hodnota za kus jedné výplně. Ozvala se jedna paní s tím že dá za všech 25 kusů 1000 Kč - to bych i ve sběrných surovinách dostal víc :(

Přijde mi to škoda dávat do surovin, je pořád hezké ...

Datum: 09.02.16 09:50

Máte někde inzerát nebo foto? potřebuji to vidět staré zábradlí scháním?děkuji

Od: vlastaslajer
Datum: 02.08.16 21:58
Mám zájem koupit to zábradlí. Dejte prosím vědět jestli ho ještě máte? Email. Vlasta.slajer@seznam.cz

Datum: 09.02.16 09:03

Skúste to vyfotiť a dať na niejaký internetový bazár,popripadne predať v zberných surovinách,liatinu vykupujú.

Od: buss®
Datum: 09.02.16 09:57

Nasaďte cenu 2 x šrotovou či dát na aukro.

Datum: 09.02.16 11:15

Nevím jakvypadá, ale možná by se dalo použít po úpravách i na plot. To myslím vážně. Už jsem podobné kusy oplocení viděl jak kolem těch milionářských haciend ala Dalas ale i u chat. Na cyklotoulkách po Francii jsem to viděl i tam...netvrdím, že ze zábradlí, ale použitelné by to asi bylo. Nebo přímo jako zábradlí k vile, chatě, na balkon. Myslí, že můžete prodat docela výhodně. Dejte sem fotku. PĚKNÝ DEN !

Od: jindrichvlasek
Datum: 06.07.16 11:03

Dobrý den, kolik máte toho zábradlí, pokud ještě máte?děkuji

Datum: 08.07.16 09:07

21 ks, měl byste zájem?

Od: kakamila
Datum: 08.07.16 09:11

Dej to někde na Inzerci...tady jsi na Poradte.cz

Od: jindrichvlasek
Datum: 08.07.16 14:36

a máte nějakou fotografii? děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.