Stolní vrtačka Parkside

Od: Datum: 04.02.16 18:32 odpovědí: 8 změna: 02.11.16 22:55

Máte někdo zkušenost se stolní vrtačkou Parkside z lídlu? Vydrží na takové běžné kutilství?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: adam®
Datum: 04.02.16 18:36
Letos jsem ji dostal k vánocům . Zatím 100% spokojenost. :)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.02.16 18:44

Mám už pár věcí z Lidlu této značky a spokojenost

Od: ben®
Datum: 04.02.16 18:44

Dobrý den, vrtačku nemám, ale jiné dva výrobky této firmy - bez problémů.

Takže, nebál bych se ani koupit tu vrtačku. Když to lidé kupují i v Německu, tak to moc špatné nebude. Zdravím!

Datum: 04.02.16 18:49
tyhle věci jsou v lidlu super, tedy v rámci hobby třídy.

Datum: 04.02.16 18:53

Osobně nemám ani jeden nástroj dané zn. Minule jsem o tom hovořil s bráchou (už nwn co od nich má) stolařem a doma,při zakázkové výrobě nábytku (dělá převážně kuchyně),tedy poloprofesionální použití, a spokojenost-za míň peněz ,více muziky ,než značkové!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.02.16 22:33

Zdravím,
pokud vám vyhovují parametry, tak podle mých zkušeností s nářadím Parkside a Florabest (Parkside mám víc jak 20 výrobků, Florabest asi 10) se nemáte čeho bát - při slušném zacházení za tu cenu super. Mně se zatím nerozbilo nic a to některé nářadí poměrně dost vytěžuji (elekrická ocaska, el. řetězová pila, strunová sekačka). Zatím jediné, co jsem koupil a moc se mi to od začátku nezdálo, byla 125mm flexa - z převodovky jdou divné zvuky. Ale už mám připravený tuk a až bude čas, rozeberu ji a namažu a pak se uvidí.
Co týká té vrtačky - na můj vkus má příliš vysoké nejmenší otáčky (500 je na některé práce moc) a hlavička 3-16mm je sice hezká, ale občas člověk potřebuje uvrtat třeba 2mm vrtákem a zase takouvou 16mm vrták je potřeba hodně málo kdy, navíc do oceli je to na téhle vrtačce docela nesmysl. Je ale fakt, že to srovnávám s profi stroji, na které jsem zvyklý z práce.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.02.16 00:37

Tu jejich flexu mam taky a stačilo převodovku rozebrat a původní mazivo opět napatlat na kolečka... odstředivou silou se veškerá vazelína nacpala mimo převody (ale zůstala v krytu převodovky) a tak to začalo chrastit.

Jinak jsem s parkside celkem spokojený, takže pokud Vám stačí takto slabá vrtačka tak proč ne.

Od: asda
Datum: 02.11.16 22:55

Flexy mají hlavně usazení s vůlí, slabé ve výlisku, bez druhého ložiska. Měl jsem více kusů, reklamoval a podobně házely kotoučem do stran. Jen otázkou času kdy se to vymele. To nemají dořešené, šetřili na nepravým místě.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.