Detektor CO - displej

Od: Datum: 04.02.16 15:51 odpovědí: 4 změna: 05.02.16 21:19

Ahoj, zakoupili jsme tento detektor CO a zajímalo by mě, jestli by měl displej svítit a ukazovat aktuální hodnotu (jako na obrázku v odkazu) nebo být zhasnutý. Po stisknutí tlačítka test/reset se displej rozsvítí, detektor začne 3x pískat a poté displej zhasne (nic nezobrazuje) a jen bliká zelená diodka.

V koupelně máme jiný typ a u něj displej zobrazuje hodnotu neustále (většinou 0 nebo při puštěné karmě nějaké nízké hodnoty).


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.16 15:54
avatar

Vypnutý display bude kvůli úspoře energie. Stačí si přečíst popisek:

Green LED: Flashes every 30 seconds to indicate the unit is operating properly. The green LED will also flash before CO reading is taken and when any button is pressed.

Standby Mode: Green Led flashes once every 30 seconds tj. každých 30 sekund by měla bliknout zelená ledka pokud je vše v pořádku

Ohodnoceno: 2x
 
Od: martin12
Datum: 04.02.16 15:59

Díky, to jsem si myslel.

Od: host*
Datum: 04.02.16 16:01

LCD displej sám o sobě nesvítí, je osvětelní venkovním světlem, nebo prosvětlovaný zezadu, ale to by žralo proud a zkracovala se životnost baterie i v klidu, když detektor CO jenom číhá. Tlačítko se používá na kontrolu, jestli detektor skutečně sleduje koncentraci CO a není vybitý. Zapípáním vám dá informaci, že je v pořádku, že pracuje.

Pokud je detektor někde v šeru a není vidět na displej, zkuste si na displej posvítit a uvidíte, jestli tam je nějaká nula nebo něco jiného.

Víc najdete v návodu k obsluze, tam musí být všechno podstatné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.16 21:19
avatar
Displej nesvítí. Pokud něco naměří, zobrazí se hodnota. Pokud je hodnota vyšší nez nejvyšší namerena od posledního resetu, tak se u toho displej ještě rozsvítí. Jen škoda, ze se nedá maximální hodnota zobrazit ručně. Resetuju jedenkrát za týden AZ dva.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.