Soused nesouhlasí se stavbou

Od: Datum: 31.01.16 18:43 odpovědí: 1 změna: 01.02.16 12:27

Dobrý den. Zhruba před rokem jsem zde zadala dotaz, co si počít se sousedem, který brání naší stavbě. Dostala jsem zde mnoho rad a chci za ně poděkovat, protože některé z nich mi velmi pomohly. Nejsme sice na konci cesty, ale na základě rad na těchto stránkách jsme odvrátili situaci tak, aby vyšla úplně v náš neprospěch. Navíc došlo v určitém ohledu i na podvodného souseda.


avatar
Upozornění od sys hejkal 31. 01. 2016 19:08:19
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.16 12:27
avatar

Mrknul jsem se na odkaz a zírám, jak málo znáte lidskou povahu. Už dávno jste mohli bydlet, jenže chybu jste udělali úplně jinde. Se podívejte na svět ze strany vašeho souseda. Nějaká náplava se mu tam začíná roztahovat a co z toho bude mít on? Jen trable, protože se bude muset dívat na váš barák. Co jste mu zato dali? Nic. Vůbec nic.

Moje rada pro vaše příští následovníky : Až budete chtít stavět, tak sousedovi něco šoupněte. Normálně ho podplaťte. V takovém případě řada problémů ani nevznikne.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.