Oprava vodovodní baterie

Od: Datum: 29.01.16 21:20 odpovědí: 2 změna: 30.01.16 07:16

Dobrý den,

rozbil se mi nějak ten přepínač u baterie na sprchu a normální odtok vody... jakože když to dám nahoru (na sprchu), tak voda teče do sprchy, ale i spodem... je možné to nějak opravit?

Díky

JD

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dejv123
Datum: 30.01.16 03:36
Dobry den,
prepinani muze byt zaneseno vodnim kamenem,pak vam nedolehne tesneni. Kolik vytahnete nahoru, vysroubujte proti smeru hod. rucicek. pote vemte patricny klic a vysroubujte teleso prepinani. Vycistete vnitrek armatury od usazenin, zkontrolujte tesneni o-kroucky, zda nejsou nekde praskle. Ocistete i teleso s o-krouzky. Nez vse vlozite zpet, namazte pohyblive casti a tesneni silikonovou vazelinou. Pote vam prepinani pujde jako nove. Pred dvema dny jsem tuto rozborku absolvoval. Hodne zdaru.
Ohodnoceno: 4x

Datum: 30.01.16 07:16

Dejte fotku, třeba ta vaše opravit půjde. Já jsem měla jsem kdysi stejný problém. Baterii jsem vyfotila mobilem a šla do železářství a pak do OBI. V obou měli nějaké mezikusy, kterým je i tohle přepínátko. K té mé baterii neměli. A baterie měla už roky a zenit za sebou. Zamáčkla jsem slzu do oka a koupila novou. *nevi*

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.