Na kolik vyjde stěhování stěhovací firmou?

Od: Datum: 26.01.16 20:12 odpovědí: 4 změna: 27.01.16 07:31

Dobrý den.Pravděpodobně nás čeká koncem roku stěhování.Vím,že firma mi pak udělá předběžnou cenu,ale já bych ráda věděla dopředu na kolik kc to asi vyjde,nač se máme připravit.Bylo by to stěhování bytu 2+1,ve 3 patře bez výtahu do bytu v 5 patře s výtahen.Byty jsou od sebe asi tak 3 km.Vy,kdo jste stěhování absolvovali,můžete mi napsat na kolik Vás stěhovací firma vyšla? Našla jsem nějaké starší diskuze ve kterých byly ceny uvedeny.Jenže v dnešní době jsou už ceny zřejmě jiné.Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.16 20:41
avatar

Rakave, ty ceny jsou šílené. Já stěhovala pár kusů nábytku (postel, dvě knihovničky a pár dalších stylem "do každé ruky kousek") po 6km dlouhé trase, stejně jako Vy jeden byt bez výtahu a druhý s výtahem. Práce na 2 hodiny. Dvě firmy mi to nacenily v rozmezí 4500,- až 5500,- (i když si myslím, že kdybych smlouvala, šli by o fousek níž).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.16 20:58

5 let zpět, stěhování 4 km daleko, oba domy s výtahem ovšem věcí jak na*raných *smich* stěhování trvalo asi 6 hodin, vyšlo to zhruba na 7 tisíc. Měli jsme hodně těžkých a velkých věcí, který museli nést po schodech. Nakonec si museli zavolat další 2 chlapíky na pomoc, protože jednu věc nemohli ve čtyřech unést a nic za to neúčtovali.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.16 22:43
avatar

Dodavku si jde pujcit a hodit inzerat nebo zname za par kacek. Ty firmy jsou predrazene jak svina.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.16 07:31
avatar

To záleží na firmě. Některá firma nabízí cenu podle počtu lidí, které objednáte a platí se hodiny. Každá započatá hodina. Jiná firma nabízí nějakou podivnou fix cenu a jiná nabízí balení a vybalování, některá podle pate, velikosti bytu a kilometrů. Když jsem se stěhovala já, firma nabízela i koše. Měla jsem všechno zabalené v popsaných krabicích od banánů, které mi nanosili moji mlaďoši dolů.Do košů jsem dala drobnosti v taškách a volně, na poslední chvíli nalezené. Na stěhováky zůstaly velké kusy. :-D Je pravdou, že jsem se stěhovala ze třípokojáku, za 19 let velmi zabydleného, ze kterého už odešly, za svým životem, dvě děti. Bylo neuvěřitelné, kolik věcí mi bylo dříve líto vyhodit, ikdyž nejsem sběratel, ani sběrač. A pak, jakoby mě popadl "amok nového života v novém bytě", jsem razantně všecko vyházela.:-D Ať vám stěhování proběhne hladce a v klidu. A hodně štěstí v novém bytě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.