Přepis jména na LV pozemek a cena za přepis

Od: Datum: 24.01.16 18:34 odpovědí: 1 změna: 24.01.16 19:24

Jsem zapsána na LV /dědictví pozemku po mamince/ ! Jsem spoluvlastník jen 1/4pozemku ! Veškeré údaje a dokumenty mám zaslány z katastr.úřadu a potřebuji zjistit další postup v případě odprodeje, nebo raději přepisu na dospělou vnučku a také cenu za přepis jména na LV. Na pozemku je také stožár VN ! Platím za můj pozemek 1xročně daň 50,-Kč! Vedlejší 4 pozemky mají také své katastr.čísla i jména vlastníků , ale zjistila jem, že jsou v exekučním řízení! Můj pozemek je uprostřed mezi těmito exek.zabavenými pozemky! Můj pozemek je "čistý" a je v lukrativní části v zástavbě rod.domků! Poradíte, zda přepsat, nebo dá se odprodat?Děkuji Vám.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 24.01.16 19:24

Trošku zmatený dotaz. Přepsat vlastníka na katastru nejde jen tak. Buď budete mít darovací nebo kupní smlouvu, pak je možno změnit majitele. Na katastru nový vlastník zaplatí 1000,- Kč.

Co vnučka, chtěla by někdy stavět? Jeli dospělá, a´t se rozhodne sama. Prodat můžete kdykoliv. Ostatních pozemků v exekuci bych se nebála, tam se bude měnit jen majitel. A nebo ty ostatní pozemky kupte a pak výhodně je můžete prodat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.