Designová umyvadla

Od: Datum: 22.01.16 19:00 odpovědí: 15 změna: 23.01.16 19:27

Dobrý den...mám prosím dotaz ,má někdo zkušenost s takovýmto umyvadlem s odkládací plochou, která je ale rovná (bez vyvýšených okrajů-prý se to tak vyrábí) mám strach,že pokud na tento rovný okraj umyvadla položím v ruce vyprané prádlo tak mi voda bude stékat na podlahu:(...Máte někdo prosím s tímto zkušenost?..děkuji za každou radu.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.01.16 19:35
avatar

Dobrý den, Váš předpoklad bude zřejmě správný. Ovšem, je ta odkládácí plocha určena k odkládání nevyždímaného prádla nebo např. pro odkládání kosmetiky?

Co odkládat to prádlo do plastové nádoby položené dočasně na té ploše? Zdravím!

doplněno 23.01.16 06:44:

bela55 - už to zde zaznělo, tak se přidám. Sama víte, že tento druh umyvadla je pro Vás nevhodný a je pro normální využití v rodině nepraktický. Je to pro osobu, která zařizuje byt hlavně esteticky a pro pochlubení se návštěvám (a nemá děti či nepere prádlo v ruce). Kdo opravuje např. starou chalupu a musí tam vozit materiál, tak si k tomu také nepořídí sportovní auto, ale zvolí jiné a větší. Takže, Vy volte umyvadlo praktické a velké.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.01.16 19:40
avatar

No když tam na to vodu naleješ, tak ano steče dolů, ale co ti brání položit prádlo do umyvadla? Nebo sipořídít duo umyvadlo = dvě spojené k sobě.

Jinak rovná plocha je dobrá, pěkně se udržuje čistá, je to spíše na odložení kosmetiky.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bela55
Datum: 22.01.16 23:18

no tak odkládací plocha je právě podle mě proto zesílená abych to prádlo mohla na chvíli vyprané v ruce někde položit ..v umyvadle ho nechám položené a vyždímané stěží ,když v něm zrovna peru v ruce:))..ale i tak ,ikdybych tam neodkládala vyprané prádlo tak přece i tak muže voda (jak stříká) vystříknout i na tuto plochu a pak steče prostě dolů! a to je dle mého tak či tak špatně!

Datum: 22.01.16 20:29
avatar

nejen voda,ale i všudy přítomný prach.V koupelně to nesnáším,pořád to otírat,proto mám tohle ideální na prani ponožek či prádla*smich* a hluboký sprcháč(cca 50cm vysoký a v tom namáčím,peru prádlo nebo koupu děti...


doplněno 22.01.16 22:22:

blesík-nevím co si kdo myje v umyvadle,ale my doma si v něm myjeme jen ruce a přepírám drobnosti,když je to nutné.Když si myju obličej,tak to dělám nad tím hlubokým sprcháčem(kde je baterie s kohoutkem)protože cákám kolem sebe a to by ani nad tím velkým umyvadlem nešlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.01.16 21:25
avatar

Dotaz. V tomhle se dá taky mýt?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 22.01.16 21:11

Vanička je dost mělká, voda bude vyšpíchávat ven, to kulaté umyvadélko je na přeprání v ruce takové šikovnější.

Na rovnou plochu vlevo byste musela dát to prádlo hodně vyždímané, nebo na plochu položit nějaké umyvadélko.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.01.16 21:23
avatar

Nójo, designové výrobky! Já bych je většinou povolila jen vystavovat, ale výstava by nesměla být prodejní! Mám ráda orig. věci, ale musí fungovat a dobře sloužit. Sama jsem se napálila, když jsem koupila 3 designové vodovodní baterie. Voda protéká zkrz čtverec skla, jako byste pouštěli vodu mezi dvě skla. Teče, to jo, ale po čase to po celé vnitřní ploše skla zezelená a ničím se tam nedostanete. Pochopila jsem, jak jsem naletěla a jen z hecu jsem volala prodejci, jak se to čistí. Slečna na druhém konci se mi snažila namluvit, že máme špatnou vodu, která zelená! Tak jsem se jí zeptala, jestli vůbec vychodila základku, že hold voda na světle zelená vždy. Dopadlo to podle mého očekávání. Baterie na vyhození a slečna blbá jak štoudev. Při pohledu na ta úžasná designová zařízení koupelen, toalet i kuchyní už se jen bavím a říkám si: "to víte že jo". To je pro lidi, co to předvádějí, ale moc nepoužívají, protože jinak by ty zázraky už dávno letěly. Teda alespoň podle mně.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bela55
Datum: 22.01.16 23:22

Blesík: ANO! tak to jste vystihla přesně!.. ty věci jsou absolutně nedomyšlené a nepraktické! souhlasím s vámi ve všem

Datum: 23.01.16 05:56
avatar

bela55-tak co tady vlastně chcete slyšet?když jsou designovky na prd,proč o tom uvažujete?nějak mi uniká smysl a zbytečná debata.Takže zajděte do nejbližšího bazaru a kupte klasické umyvadlo.V bazerech se pohybují do 200kč a budete královsky spokojena.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.01.16 23:22
avatar

Máte pravdu, voda stékat dolů určitě bude, ta odkládací plocha slouží na třeba suchý ručník nebo kosmetiku - zkrátka na stejné věci které by jste položila na stolek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bella55
Datum: 22.01.16 23:25

a jaký máte všichni názor na ty ZÁVĚSNÉ wc?..to mi taky přijde jen otázka času kdy to rupne

Od: vilik
Datum: 23.01.16 00:06

Na rozdíl od designového umyvadla, které letělo v okamžiku, když jsem chtěl napustit kbelík, máme závěsné WC už 15 let. V sádroši. Nic nerupe, dá se pod tím vytřít, můžete ho dát výš nebo níž, aby se z něj dobře vstávalo. Navíc to dobře vypadá. Nosnost píšou 400 kilo. Tolik nemám, ale klidně si na to stoupnu při malování stropu.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: sssss
Datum: 23.01.16 07:09

...a budeš si to opravovat sám jistě. Ono je hezký, ale opravy jsou na 2 věci. Když to rozebírám, tak je to bájo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 23.01.16 07:22

S opravou problém nemám. A instaloval jsem si ho sám. Tak se snad i případná oprava zvládne taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bella55
Datum: 23.01.16 19:27

vilík : tak aspon že ta závěsná mísa je ok...ale co se týče toho umyvadla ,vidíte! napouštění kbelíku!..další věc...ach jo...chtěli jsme něco moderního ale designeři holt nedomýšlejí i praktičnost což je teda absolutní mínus pro toto povolání...děkuju za cenné rady

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.