Jak na díru do anhydritu a její zapravení

Od: Datum: 12.01.16 13:45 odpovědí: 1 změna: 13.01.16 22:38

Zdravím. Chystám se trochu předělávat topení - jedno chci zrušit (zaslepit trubky) a u jednoho chci předělat trubky tak, aby nešly z podlahy, ale ze stěny. Podlaha je anhydrit. Přemýšlím, jak vykutat anhydrit kolem trubek pro jejich zaslepení a jak udělat "šlic", kterým natáhnu trubky u druhého topení do kapsy ve zdi. Jasně, šlo by to naříznout diamanťákem, ale přecijen nechci potom totálně zaprášenou místnost znovu malovat apod... Jak tedy na to, aby anhydrit nepraskl? Napadá mě jedině hustě vedle sebe navrtat a pak opatrně majzlíkem vydolovat... A jak potom vzniklé díry zapravit? Mám tu zbytek sádrové samonivelačky, tak zalít tím? Asi nadvakrát, aby to nebyla moc silná vrstva, že?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.16 22:38

Zdravím, dal jsi otázku a sám jsi si odpověděl. Záleží , jak ten šlic budeš mít dlouhý. Já si na to beru průmyslový vysavač a nebo si do víčka u petky udělám díru a jeden mi lije vodu na kotouč a druhej to chytá do velké hadry. Vypadá to blbě , ale jde to. Otočím si držák u flexy , tak že se kotouč netočí ke mně , ale ode mne. Já myslím , že i tím vrtáním zvedneš prach v místnosti.

Anhydrit se dá sehnat i v malém balení v pytlích.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.