Čím vyčistiti sklokeramickou desku?

Od: Datum: 11.01.16 21:07 odpovědí: 4 změna: 12.01.16 17:51

Dobrý den,

chtěla bych se poradit, mám zašlou sklokeramickou desku jak je vidět na obrázku, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti čím ji vyčistit?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.16 21:08
Ja kupoval primo cistic na sklokeramiku , ktomu ziletkova sterka. Ale nikdy to nebylo jak nove.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.01.16 22:12

Já mám výbornou zkušenost se speciálním čistícím prostředkem na SAVO GLANC - extra jemný gel (výrobce Bochemie Bohumín). Extra jemný gel pro jednoduché a pohodlné čištění speciálních moderních povrchů, které vyžadují obzvlášť šetrnou péči (sklokeramické desky, akrylátové vany apod.). (= citace z přebalu), nebo CERA-FIX - což je taková jemná pasta podobná CIFu, taky speciální pro sklokeramické desky. Ale přednost dávám tomu Savu, který spolehlivě odstraní ty matné kruhy. Na hrubší nečistoty samosebou velmi opatrně škrabku.

Datum: 12.01.16 17:39

Já bych to vzala obyčejným Torrem za16 - 20 Kč. Nepoškrábe, vyzkoušené. Stojí pár kaček a jde s ním úplně všecko. Je to šedá pasta v nízkém kelímku, podobném jako se v něm prodávalo Ruské vejce.Drahé přípravky jsem všechny vyházela, jen na leštěný nerez se nesmí použít. Na duhové kruhy možná ten výše zmiňovaný Savo - gel. Nemám zkušenost, protože po Torru nemám ani to. Doporučuji řádně odmašťovat dna hrnců a pénví. Bacha na cukr na desce, aby se nepřipekl a na sůl - poškrábání.

Datum: 12.01.16 17:51

Já mám "Ludwik" z polska, není drahý a čistí super, je to něco jako cif, ale je to přímo na ty sklokeramické desky. Nepotřebuji ani škrabku, jen to napatlám a za pár minut poleštím houbou, setřu a je to jako nové

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.