Nova zamkova dlazba- spinava -co s ni?

Od: Datum: 10.01.16 16:30 odpovědí: 3 změna: 11.01.16 02:31

Poradte co s tim,v srpnu jsme nechali delat novou zamkovku,najezd do garaze,chodniky kolem domu a odstavnou plochu,v ramci stavby obchvatu kolem naseho mesta byla opravena verejna silnice ktera se pouzivala na dovoz materialu na dany obchvat,tato oprava byla UDAJNE opravena novou technologii-projela cisterna s ridkym asfaltem,za ni jelo auto a sypaly to drti ,asi 5cm(dodavam ze predtim to 2cm odfrezovali),ze pry se to zajezdi,po 14 dnech prijel zametac a prebytek drti odstranil,nyni mame vsichni najezdy do garazi zas...,tim asfaltem,mesto take odmita tuto diletantskou fuserinu prevzit,starosta i zastupitelstvo jsou z toho take zoufali-jak se mohu jako soukroma osoba branit proti poskozeni sveho majetku?Dekuji za pripadnou radu.Jedna se o novostavby.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.16 00:03
avatar

Zkuste wapku. Dá se vypůjčit v půjčovně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 11.01.16 00:06

Tak v první řadě bych se snažil spojit se zadavatelem zakázky na opravu silnice před Vaším domem. Poté bych se pokusil spojit s firmou, která tuto zakázku realizovala (hlavně se je nutno obracet na kompetentní lidi - tj. na takový, kteří mohou rozhodovat). A to vše ve spolupráci se zastupitelstvem. Pokud nebudou ochotní se domluvit, tak bohužel zbývá jen soudní podání. Což je asi strastiplná cesta (sám jsem osobně nepoznal, ale podle vyprávění je to běh na dlouhou trať).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.16 02:31

To je teda technologie, podle toho, co píšete, to vypadá na zákryt. To je úprava stará...dost desítek let.

Rozhodně bych se to nesnažil, aspoň prozatím, čistit sám. Jak píše kolega, obrátit se na město nebo na toho, komu ta cesta patří, asi městu, ti už by si to měli se zhotovitelem vyřídit, nejlepší by bylo, kdyby město zhotoviteli nezaplatilo, dokud ty vjezdy neuvedou do původního stavu. To bývá nejúčinnější. Bude to chtít asi dost trpělivosti, protože zhotovitel se určitě bude šprajcovat, jistě ví, o čem to je, očistit asfalt od něčeho,co je pórovité.

Soudní cestou to je opravdu na dlouhou trať, možná, že to ani za ty nervy nestojí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.