Pračka na sušičku

Od: Datum: 08.01.16 13:35 odpovědí: 6 změna: 08.01.16 22:00

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, máme sušičku s tepelným čerpadlem váha 55 kg, standardní rozměry a pračku slim hloubka 45 cm také s čerpadlem, všude jsem se dočetla o umístění sušičky na pračku ale ne obraceně.. Takže šlo by umístit tuto pračku na sušičku?

Děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 08.01.16 13:42
avatar

pračka při ždímání moc háže - nebylo by to bezpečné - myslím, že tato varianta nikoho nikdy nenapadla...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.01.16 13:48
avatar
To bych nedelal.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.01.16 17:28
avatar

Dát pračku na sušičku není dobrý nápad. Jednak jde o to, že pračka při ždímání má daleko větší snahu cestovat. Sušička má podstatně menší otáčky bubnu a tudíž se ani nehne. Další důvod proč bych nikdy nedal pračku nad sušičku je ten, že z pračky přece jen občas může truchu vody vytéci - přinejmenším při čištění filtru pračky.

My máme pračku LG, výběrovku na sušku vyhrála AEG, takže dva rozdílné spotřebiče. Neřešil jsem žádné spojovací moduly, prostě jsem udělal jednoduchou skříňku - nebo spíše stolek, protože to nemá dno. Je to z lamina - podotýkám ne Ikea, ne polské - a tato sestava tak slouží bez jakýchkoliv potíží.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.01.16 17:53
avatar

Já také myslím, že to není dobrý nápad, úzké pračky, skáčou více než ty široké a 45 by ze sušičky při praní něčeho co se špatně v pračce rozloží seskočila dolů.

Moje známá má kolem úzké pračky udělanou něco jako skřínku, má to jen boky a vrch (je to natěsno, aby pračka pod tím neskákala), v tom je strčená úzká pračka a na té skřínce, která má hloubku 60 je sušička, má to tak už dlouho.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.01.16 18:09

Dobrý den, a není to umístění NAD pračku místo na pračku? Samozřejmě umístění nad pračku jistě ano, ale normálně postavit sušičku (nebo cokoliv podobného) na pračku, no tak to by mě teda nenapadlo. Když pominu to, že pračka se může dost hýbat, tak jestli je vůbec na co ji na tu pračku postavit, na jedné nožičce sušičky počítejme zhruba 15kg (na deformaci vrchní stěny pračky - plech, plast - dostačující síla na malé ploše). To bych řešil takovým jakoby regálem s policí na tu sušičku, nelze-li nějaký takový sehnat, pak nechat svařit z jeklů, natřít. Pračka by stála normálně na zemi uvnitř toho regálu, sušička by stála na té polici nad ní, na pevném. Nebo jinými slovy vyjádřeno: pračka pod stolem, sušička na stole.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.16 22:00

Dobrý večer, mezi pračku a sušičku se prodává specialní mezikus který rozloží váhu sušičky a zároveň jistí sušičku aby se nehýbala a má to i vysouvací šuplík na kterém lze skládat prádlo pračku mam 8 kilo a i při plný náloži a špatném rozložení váhy se sušička ani nehne vypadá to takhle:

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.