Jaky vybrat profil okna

Od: Datum: 07.01.16 17:40 odpovědí: 6 změna: 11.01.16 16:34
Dobry den chci okna do dilny
mam tyto nabydky 1lima okna,veka5komor ram soft,kovani maco.14tis 2bohemia okna gealan s 8000iq 6 komor 12tis 3Ri okna6komor ri trend line 2d 6 komor 10tis. 4 ona styl 6komor premium round line 14tis 5dekro bzenec profine-gr76-ad 11tis. prosim o radu ktete okna koupit

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 07.01.16 17:50

Obecně víc komor, 3 těsnění a 3 skla. Teda pokud tam budete topit. Spíš koukejte, jaká firma je vám sympatická, co nabízí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.01.16 19:15

Tomáši, omlouvám se za upřimnost, ale asi nic o oknech nevíte.

Z Vašeho popisu nepoznám, co vybrat, ale to nevadí. Důležité je, jaké bude zasklení. I ty nejlepší rámy s mizerným sklem jsou k ničemu. Ale na kvalitní zasklení, nelze dát mizerný rám.

Takže trojskla, tři těsnění, dobré zapravení. To že je to dílna, vůbec nevadí, jde o vytátápění v zimě a přehřívání v létě.

J8 mám od LIma a trojskla, a spokojenost.

doplněno 11.01.16 06:59:

Tomáši, pokud dále alespoň trojskla 12/4/12/4/12, již nehledejte kvalitu plastu. Špatné plasty se nedělají, jen obyčejná zasklení a mizerné zapravení do zdí.

Já mám tři oblíbené, PZM Okna, Slovaktual, PKS, Před chvíli jsem koukal na nabídku okna Macek, ale to je peněz.. za stejné dílo. Ale mám tam asi 3x napsáno sleva...

doplněno 11.01.16 19:38:

poslední příspěvek :)

Vemte nejsilnější rám.

Ohodnoceno: 1x

Od: tomash
Datum: 07.01.16 21:59
Dilna bude vytapena ,ale zase nepotrebuju prvotridni kvalitu kterou nema vetsina lidi ani na svem dome!ja teda jo 3skla...ale dilna je dilna chci tam teplitu cca 15stupnu pro praci staci!jen me zajimala kvalita profilu aby se nekroutil...nebo vtbrat nejlevnejsi?dekuji
Datum: 07.01.16 22:15

Já souhlasím s Milanem pod trojsklo bych už dnes nešla, je to pár korun navíc, to raději bez dekoru, ale trojskla. Na trojsklech se v zimě nesráží voda, na omak je vnitřní sklo i v mrazech teplé, je to s dvojsklem neporovnatelné.

Spíš než na okna bych hledala recenze na dodavatele, protože sebelepší okno, když se blbě osadí, tak je horší než to staré, a že na tom našem trhu s okny je hromada rádoby odborníků. :(

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.01.16 16:20
Ok. Poptam tedy lepsi sklo!presto bych chel doporucit nejakou firmu na ktetou je spoleh. a profil zalezi prece na vyztuze ... jaky je lepsi veka.gealan nebo salamandr?
Datum: 11.01.16 16:34
Prosím o poslední radu do dalšího kola postoupili dvě -ri okna s profilem rouend line 2d stavební hloubka 70mma okon Bzenec s profilem fine-gr76-ad . Cena hodně podobna

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.