Jak zvlhcit vzduch v loznici

Od: Datum: 04.01.16 21:46 odpovědí: 14 změna: 06.01.16 19:49

zdravim,mame suchy vzduch cca kolem 35-40proc.potreboval bych nejake zkusenosti z konkretnimi pristroji treba na radiator nebo samostatne zvlhcovace,jestli to nekdo z vas pouziva, prosim napiste.diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.16 21:56

Zdravím.Dávat mokré hadry na radiátor není po delším čase moc dobré.Prodávají zvlčovače vzduchu.Drahé neznamená,že jsou dobré.Podívejte se na recenze na Heuréce.Do těch 1200 Kč budou asi stačit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.01.16 17:33

jo recenze,ja bych to radeji slysel od nekoho kdo neni prodejce,ale ma to doma.moc jim neverim-tem recenzim.

Datum: 05.01.16 11:11

http://www.mall.cz/zvlhcovace-vzduchu/professor-z-70?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=lowerfunnel&utm_content=Dom%C3%A1c%C3%AD%20spot%C5%99ebi%C4%8De

doplněno 06.01.16 07:33:

Viděla jsem ho u našich kluků v pokojíků. Pouštějí ho přes den a když jdou rodiče večer spát, vypnou ho. Mají na zdi vlhkoměr a tak ho pouštějí podle hodnot na něm.

Datum: 05.01.16 17:30

zdar babkazov-ten mas?

Datum: 06.01.16 09:32

nechte si to zapnout v obchode... je to k nicemu, nefunguje to ani na malem prostoru, to by z toho muselo jit jo pary a to nejde, koupil jsem to kvuli kytkam, ktere se pestuji v malem prostoru ;) a kdyz jsem pochopil, ze muj suchy vzduch to spolkne jeste driv nez se to dostane sotva par cm od pristroje, tak jsem to dal do pokoje pod bananovnik apod, a kdyz jsem videl jak to funguje i tady, tak od te doby jsem to pouzil jen jednou na presusene cigarety :) Jedine co trochu pomuze na suchy vzduch je susit pradlo, nepouzivam avivaz takze pradlo prijemne voni.

Jinak mnoho kytek s hlubsimi miskami a ty plne vody, atd, zkratka vsude, kde to jde, vodu :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.01.16 17:56

asi to tak nejak bude.dik

Od: jmlc®
Datum: 05.01.16 11:16

Zvlhčovač s ionizérem mám doma cca 4 roky - po prvním roce na něj manželka zanevřela a je hozený ve skříni. Na noc je hlučný - takže použijte před spaním - 3-5 hodin a trochu se to zlepší..., ale do rána se vlhkost stejně ztratí. Moje zkušenost je tedy špatná (mimochodem, po roce používání s tvrdou vodou snad už ani použít nelze :( )

Datum: 05.01.16 17:39
Zalezi co mate za topeni, na klasicke litinove radiatory se za komaru davaly keramicke nadobby na vodu (odparovace).
doplněno 05.01.16 18:53:

Ja mam plyn ale vlhkost celkem OK, pokud odtáhnu žaluzie a topím, nerosí se okna, pod hlavou cpu hodně polštářů a nemám pak sucho v krku do koupelny větrák a tak je to OK.

Datum: 05.01.16 18:28

radiatory.odparovace asi slabota.co mas ty?

Datum: 05.01.16 19:41

polstare versus sucho v krku?april je az v dubnu repkine.

Datum: 06.01.16 07:30
Jelikoz mam vys hlavu, dycham nosem a ne pusou,tim padem nemam sucho v krku. Hlavne nemam suchy vzduch i kdyz jsem si to zprvu chybne myslel. Takze zadny april.Ono vse souvisi se vsim. Jen najivni lide si mysli, ze schovaji ci zamaskuji nasledek a je vyreseno. Vyresit se musi nejdrive pricina a ja tu svou nasel.

Datum: 06.01.16 09:29

nebude sucho v krku,ale bude me bolet za krkem.

Od: ju®
Datum: 06.01.16 08:57

Možnosti byli řečeny, dodal bych zeleń rostliny - samozřejmě pokud je k tomu dispozice místnosti - a především ty které se do ložnic hodí, mám dojem že např. difenbychie rozhodně ne...

Od: dfd
Datum: 06.01.16 19:49

jedině zvlhčovač vzduchu buď parní nebo ultrazvukový.Musí být i s hygroskopem ten spíná ,vypíná podle vlhkosti automaticky.Nebo bez hygroskopu a pak dokoupit samostaně hygroskop.

doplněno 06.01.16 19:52:

Omyl-nejmenuje se to hygroskop ale hydrostat.K dostání je zdehttp://www.hutermann.com/eshop/001/vyhledavani/?s=vlhkomer&search-submit=%3CSPAN%3EHledat%3C%2FSPAN%3E

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.