Bytový designer?

Od: Datum: 28.12.15 15:23 odpovědí: 4 změna: 28.12.15 16:05

Dobrý den,

máme malý byt, proto bychom si ho chteli zaridit tak, aby byl co nejuzitelnejsi, nejpraktičtější a vše se pěkně i designově naskladalo. Využít vysoké stropy, nejak šikovně třeba rozdělit místnost atd. Moc se mi líbí uspořádání v Ikea, malé, ale utulné, moderní a je tam vše potřebné. Myslíte, že ti bytový designéři (nebo jak se jím prosim říká ...?) prijdou i k vám a něco vymyslí i tam? Nebo máte s nimi někdo zkušenosti? Kolik vás to přibližně stálo a jak to chodí?

Samozřejmě bych si asi byt uspořádala sama, ale nemam takovou fantazii na kombinovaní a vymýšlení. Nebo znáte někdo nějakou webovou stranku kde jsou tipy atd?
Předem opravdu moc děkuji za odpovědi. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.15 15:42
avatar

V IKEA mají počítač s programem nabídky a uspořádání nábytku. Tam bych začala. ;)


doplněno 28.12.15 16:05:

Když máte vysoký strop, vymyslete spaní na pilotech nebo jak se tomu říká. Prostě hodně výšený prostor na spaní a pod ním nějaký nábytek, stejně televize má být níž, než má sedící člověk, oči. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: designerr
Datum: 28.12.15 15:54

Ano, takto jsme si dělali kuchyni. Ale teď jsem žela na mysli naši obýváko-ložnici. To tam jde taky něco podobneho naplanovat, ale poze obyvaci stěna s jednou jejich serii, nejde to kombinovat, už jsm se dívala. Přesto děkuji za odpověď,.

Od: pt®
Datum: 28.12.15 16:05
avatar

dobrý den, já mám uloženo v oblíbených dva typy, jeden je z Ikea:Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.