Jaký křovinořez?

Od: Datum: 28.12.15 10:22 odpovědí: 7 změna: 31.12.15 14:02

Mám dotaz. Mám loučku 3 ary a chtěl bych nějaký křovinořez v hodnotě 7000 kč. Nemohu se rozhodnout mezi značkami Vari 432 Hecht Zipper a Husqvarna 128 . Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: echo®
Datum: 28.12.15 11:54

3 ary posekáte každým zmíněmým křovinořezem bez problému (pokud se bude sekat pravidelně), zvolil bych raději značku typu Husqvarna, Stihl, mám i dobré zkušenosti s Oleo Mac křovinořezem, levné značky mají tabulkově vyšší výkon, ale také odost větší hmotnost, vetšinou i krátkou životnost a trápení stím. Za mě tedy Husqvarna 128r.

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 28.12.15 13:27

Jen poradím, co nekupovat a to je HECHT. Kamarád dělá servis na této značce a dobrýn známým tvrdí - kup si chceš, jen né zboží ode mne.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 30.12.15 23:35

Oleo mac máme taky, ale je to dost těžký, to už rači Huqsvarnu.

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 30.12.15 23:57

Jen tolik? To beru kosou ruční daleko vííce - 13 000 m2. Jinak mi na to stačí Alko. Tím si většinou jen nadělám cestičky, rozdělím na čtverce a vijo kosa. Na zdraví je to fajn.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.12.15 10:18

Taky jsem slyšel jsem negativní reference na křovinořezy hecht, takže ten bych asi nebral, ale jinak na běžné domácí používání beru neznačkové a většinou s nimi nebyl problém. A když náhodou byl, tak jsem danou věc vrátil. Poslední křoviňák jsem bral tento http://i-market.cz/4033-motor…krovinorez-sharks-sh-415.html a zatím funguje sezónu úplně bezproblému, i když občas dostal pořádný kouř. Obecně bych na takovou menší plochu v případě křovinořezu moc neřešil, jestli jde o značku, nebo ne.

Ohodnoceno: 0x

Od: josefjohanek
Datum: 31.12.15 13:59

Tak děkuji za rady. Mě šlo aby na křovines byl servis okolí Domažlice. Tam je jen Husqvarna Vari a Hecht.

Od: josefjohanek
Datum: 31.12.15 14:02

Tak Děkuji za rady. Mě šlo oto aby byl na křovinořez servis v okolí Domažlice.Tam je pouze Vari Husqvarna a Hecht.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.