Bojler nebo plynový kotel na užitkovou vodu?

Od: Datum: 25.12.15 17:53 odpovědí: 5 změna: 26.12.15 15:46

Dobrý den,co vyjde levněji?Bojler na noční proud nebo ohřávat vodu plynem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.12.15 18:00

Během dvaceti let mám vyměněný TŘETÍ BOJLER...V rámci zisku a uspoře materálu se z kotlového plechu vyrábí bojlery s nižší životností,plech je slabší takže agesivita vody zpusobí korozi ve sváru a bojler začne téci.Záleží na momentálním zakoupeném kusu a struktuře vody v té které oblasti..

Ohodnoceno: 0x

Od: kik
Datum: 25.12.15 18:17

Díky ale jde mi hlavně o to,jestli je ohřev vody levnější plynem nebo nočním proudem v bojleru

Datum: 26.12.15 15:46

Záleží,kde bydlíte,pokud vám díky větru spadne přívod elektřiny dvakrát do roka,tak nějaký zásobník na plyn,či jak se to dnes dělá a plynový kotel...Pokud je záruka elektřiny,jako u mně,tak jedu vše na elektřinu..A platím celoročně 1500kč měsíčně a většinou mám nejaký přeplatek..

Od: vilik
Datum: 25.12.15 18:23

Já zas už 2x čistil výměník kotle a vypadá to, že třetí čištění nepřežije. Kotel je starý 11 let. Výměník vyjde na cenu bojleru a čištění na třetinu ceny. Tak co tím chcete říct?

doplněno 25.12.15 18:23:

Pro kabod

Datum: 25.12.15 19:21

Záleží jaké máte ceny ale plyn by měl být o něco levnější navíc nejste závislí na čase.Tady je i tabulka tak si tam dejte svoji cenu a počítejte http://www.tzb-info.cz/439-el…ovy-ohrev-teple-uzitkove-vody

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.