Tepelna pojitka u bojleru

Od: Datum: 20.12.15 11:29 odpovědí: 5 změna: 20.12.15 20:11
Zdravim mam bojler drazice okc 125 a myslim ze vlivem kotle mi vypla tepelna pojistka protoze na elektrinu nehreje jak se da ta pojistka nahodit a kde ji vubec hledat?
Dekuji moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 20.12.15 11:35

je pod krytem a nahodit jde ručně, ale také jí nahodit nemusí, sjiu 2 typy, záleží na tom jaký namontovali

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.12.15 11:51

sundáte ye spodu ten sedý krzyt,jak je regulační knoflík teploty je tam takov plastová kostička a v prostřed bývá otvor od kud vyskočí plastový kolík,ten zatlačíte a jedem,musí vám svítit kontrolka,mohla odejít i spirála,termostat,kabeláž se upalí,možností muže být více,nebo mě přestal jit i noční proud

Od: rr®
Datum: 20.12.15 15:19

Tak tepelna to neni bojler je tydem stary a zatim se ohrivalo jen vymenikem tak se na to neprislo ale po namontovani kontrolka svitila tak na to nekoho zavolam

Datum: 20.12.15 19:47

Stačí vzít zkoušečku a zkusit jestli jde proud do topného tělěsa.Jestli tam jde a topné tělěso nereaguje...

Od: rr®
Datum: 20.12.15 20:11

Tak faze vchazi do tepelne pojistky ( ziva) ale z tepelne nevychazi tak jsem tepelnou obesel a dal to jen na termostat (jen pro zkousku) a bojler se rozjel tak se relamaci vykaslu a objednam novou tepelnou a snad vse bude ok diky vsem za rady

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.