Poškození plastového okna při vykládce

Od: Datum: 19.12.15 01:35 odpovědí: 4 změna: 19.12.15 20:25

Zdravím!

Dnes nám dovezli všechna okna a dveře. V pondělí se má začít s jejich montáží. Bohužel ta největší okna utrpěla prudším položením poškození spodního podkladního profilu - praskl. Viz. foto. Moje otázka zní. Je toto poškození vážné? Je to důvod k reklamaci? Žádný předávací protokol jsem nepodepisoval. Prostě přijeli, vyložili, odjeli.

Podkladní profil slouží pro vymezení prostoru pro parapet a pro prvotní vyrovnání při montáži, je tak? Po ukotvení okna je tento profil spíš tepelný most dle mého názoru - vzhledem ke své malé tloušťce.

Díky za objasnění jak postupovat jestli mám toto poškození brát vážně, reklamovat okna a nebo nechat být.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.15 05:42

Vzhledem k tomu, že se jedná o nová okna bych reklamoval v každém případě už z principu. Zaplatil jsem za nové zboží a tedy ho takové chci, montáži to až tolik nevadí, ale minimálně bych požadovl slevu.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 19.12.15 08:23
Tusim,ze ten profil se da pridelat x oddelat, takze pokud oknum nic neni, tak vyreklamovat jen profily.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.12.15 19:59

Děkuji Vám pánové, nechám zreklamovat profily, snad budou schopni fofrem dodat dové...

Datum: 19.12.15 20:25

Nedělám do plastu, nýbrž do dřeva a tam to je všechno dělaný z jednoho kusu. Tady bych ovšem řekl, jak již bylo řečeno výše, že se ten profil dá vyměnit. Alespoň na fotce to tak vypadá.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.