Koberce z RugVista

Od: Datum: 17.12.15 15:52 odpovědí: 3 změna: 07.04.16 11:59

1.Má někdo zkušenosti ze zasílání koberců pod názvem Rug Vista ze Švédska? Recenzím na internetu lze i nelze věřit.

2.Má výška koberce vliv na kvalitu? Překvapuje mne,že některé s 5mm výškou jsou tak hojně prodávané,se mi zdá,že je to velmi nízké a musí se to shrnovat i když se jedná o ruční vázání nehraje roli.

Mám zájem o strojní výrobu,ale ty mají výšku vlasu vyšší.

Vyzná se v tom někdo opravdově?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.12.15 08:24

Já osobně bych měl obavu - chtějí zásadně platbu předem buď kartou a pokud ta to neumožní, tak bankovním převodem. Dokonce na svých stránkách tvrdí, že objednávka je uskutečněna /potvrzena/, až dostanou peníze na účet.My vždy radíme platit až při dodání zboží,tedy z ruky do ruky. Platit předem a ještě zahraniční firmě je trochu nebezpečné.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sousoua
Datum: 18.12.15 12:41

Právě proto,dráždí hada bosou nohou tím,že tam mají kobercové skvosty a pokud se člověk nerozhodne je koupit hned objeví se tam - vyprodáno.Tak se ptám,když bývá zboží vyprodáno z nabídky automaticky zmizí,jenže u nich ne,to se mi zdá podivné lákadlo působit nátlakově,šup sup koupit rychle,aby mi to,co jsme si už několikrát vybrala zase nevyprodali.

Píšou tam recenze s typicky českými jmény,tak nevím, nevím.

Od: dprokopcova
Datum: 07.04.16 11:59

Dobrý den, též jsem váhala, jestli mám přes internet kupovat koberec od Rugvista, ale narazila jsem na normální smrtelnici, která už si něco od nich objednávala a potvrdila mi, že jí koberec opravdu přišel. Tak jsem to riskla a koberec objednala a zaplatila. Neuvěřitelný servis, hned odeslali, na FedExu jsem sledovala každý krok zásilky, koberec přišel, krásný jako na obrázku a mám z něho opravdu radost. V českých obchodech se mi žádný nelíbil, u nich několik, tak jsem ted moc ráda, že to vyšlo.

Za mě mohu jen doporučit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.