Montáž záchodového prkénka

Od: Datum: 13.12.15 14:42 odpovědí: 8 změna: 13.12.15 18:47

Může mi někdo poradit, zda se v současné době prodávají záchodová prkénka i s montážním materiálem(připevňovací šrouby prkénka k míse). Zajímá mě, jestli jsou upevňovací šrouby součástí balení. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.15 14:48

Doteraz čo som ich kupoval,tak boli vždy súčasťou balenia,no nik nevie ako je to u všetkých výrobcov.

Ohodnoceno: 2x

Od: zs®
Datum: 13.12.15 15:29

Díky.

Datum: 13.12.15 14:52

Zdravím.!

U některých prkýnek jsou šrouby součástí balení... u jiných NE.!

Někde jsou "nerezové", Jinde plastové.

Ty "nerezové" doporučuji nebrat, jelikož se tak pouze tváří a za rok už začnou zelenat.

A pak to nepovolíte.

Dobré jsou bílé, plastové šrouby. Ty povolíte rukou.

Datum: 13.12.15 15:10
My máme z hobby marketu prkýnko s brzdou. Tam samozřejmě šrouby jsou. Potkat ale toho co to vymýšlel do výroby tak mu to nasadím na krk magorovi. Kovový šroub v plastové matce vydrží měsíc. Při prvním dotažení si vyřízne vlastní závit a pak už nedrží ani ten měsíc. Zlatý plastový bílý šrouby co vypadají že prdnou při prvním použití. Ty vydržej roky bez jakékoli údržby.

Datum: 13.12.15 15:03

Vetsinou to je vsude , staci si to ale radeji overit.

Ja mel vzdy obyc plast.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.12.15 15:57
Solidní firma montážní šrouby dodá i jako náhradní díl.

Datum: 13.12.15 16:00

Všiímnul jste si, že na prkýnku je zespona vylisované číslo, podle kterého můžete klidně vybrat nové. Bez obav, že nebude pasovat. ;) Na tohle mě upozornila prodavačka. Nemám to ze své hlavy.

doplněno 14.12.15 07:25:

Bezva, zas jeden problém vyřešen :)

Ohodnoceno: 1x

Od: zs®
Datum: 13.12.15 18:47

Děkuji za info. Já mám prkýnko dřevěné a tam žádné číslo není. Už mám vše OK. Nové prkýnko pasuje a montážní materiál byl v balení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.