Mám med s antibiotiky vyhodit?

Od: Datum: 28.11.15 13:38 odpovědí: 6 změna: 28.11.15 19:57

Máme doma med který se stahuje z obchodů,ale jedna paní v rádiu říkala,že pokud si dáme denně je lžičku do čaje nic se nám netane.Souhlásíte s ní?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.15 13:48

Já bych souhlasil, účinek atb by se projevil až při dlouhodobém užívání. Med ale můžete zanést do obchodu vrátit.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.11.15 13:53
No, nestahuje se z bůhdarma. Pokud vím, že je to slabý "jed", který mě nezabije budu ho opravdu jist?
Sníme určitě i horší věci, ale ne vědomě.

Od: hh
Datum: 28.11.15 14:12
To přišlo to varování až pozdě ne?
Když si dá člověk půlku sklenice medu ne
By se nic nemělo stát?

Od: rv
Datum: 28.11.15 15:22

Někde je takový med povolený a nezdá se, že by to bylo proto, že chtějí obyvatele zabít.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.11.15 15:39

rv, já si myslím, že právě častým užíváním a zneužíváním antibiotik se bakterie staly odolnými, rezistentními na léčbu při nemoci. Také imunitu dovedou rozhodit. Máte ale pravdu, nikdo neumřel. *sok* Já bych asi med nevyhodila, po troškách bych ho zukonzumovala. Nevíme, v čem všem antibiotika, i přes zákaz, jsou. Byla veliká aféra s kuřaty a ještě nějakou drůbeží. Snad se i v mléku našly. Zajímalo by mě, jestli to hygiena kontroluje.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.11.15 19:57

Taky jsem si koupil jeden, protože byl český a kdybych ho nesežral, tak jim ho omlátím o hlavu. Teď jsem si koupil větší množství od včelaře po stovce za kilo. Jinak těch antibiotik se bát nemusíš, v mase , mléce a sýrech je jich neúrekom

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.