Vyprání nebo chemické čištění prošívané deky

Od: Datum: 20.11.15 19:50 odpovědí: 3 změna: 21.11.15 09:50
avatar

je s polyesterenovou náplní, sice je tam značka možnost praní, ale stejně bych to neriskla, aby se tam, neudělaly žmolky a do pračky se vlastně ani nevejde, neporadí mi někdo, která provozovna v Praze by mi ji za slušnou cenu vyčistila. U nás v bohnicích to sice dělají, ale stojí to o 120 Kč víc než stála sama deka. Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.15 20:02
avatar

Já si proto kupuji pračky na 5-6 kg, abych v nich mohla prát deky. Vůbec s tím není problém. Pokud máte běžnou pračku na 5 kg, určitě se Vám tam vejde.

Obávám se, že levnější vyčištění neseženete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.15 20:07
avatar
Mám zkušenost že pračka krásně vypere, ale na naplni se to podstatně projeví, ač výrobce umožňuje praní v pračce. Z normální deky se tak stane jen letní verze. Po vytazeni je krásně nadychana, později velmi brzy splihne. vaše to vydrží v pohodě?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.15 09:50
avatar

Já mám pračku na 5 kg, deku jsem tam dala, ale buben byl zcela narvaný a bála jsem se spustit program, ,protože jsem měla strachm, že když se to pořádneě nmacucá, ab mi to buben neurvalo, ,nějak si neumím představit, o kolik kg by to stouplok máte nějaké zkušenosti?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.