Praskly drez

Od: Datum: 17.11.15 16:21 odpovědí: 6 změna: 22.11.15 11:03
zdravim,stale resim ten praskly drez koupeny pres eshop. Koupil jsem jej, ale krabici jsem otevrel az po cca 2 mesicich a nasel jsem jej praskly. Asi se nejedna o vyrobni vadu. Krabice je neposkozena.
Bylo mi receno,ze podle noveho OZ pry existuje 3-denni lhuta (po prevzeti) ve ktere si musim danny vyrobek vyzkouset...je tomu skutecne tak?
Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.15 16:30

obědnat u firmy ten samej a tenhle jim vrátit *smich*

Ohodnoceno: 4x

Datum: 17.11.15 22:37

Co bude dělat s dvěma prasklými dřezy?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.11.15 23:18

Jeden vrátí a necha sí vrátit peníze.

Datum: 18.11.15 18:09

...a co ten ten druhej prasklej?

Od: buss®
Datum: 17.11.15 23:13

Proč nepokračujete v původní otázce a píšete to samé? Můžete si to přece v OZ o koupi přečíst a budete přesně informován.
A proč jste se neptal toho, kdo to uvedl, kde to přesně je? Jinak posloucháte kecy, ale když jim věříte. Nepleťte si to s prodejcem, který vám řekne vyzkoušejte a můžete vrátit když to před vámi nepřezkouší. Jsou tací.

Ohodnoceno: 1x

Od: zname
Datum: 22.11.15 11:03
pane buss,cenim si vasi reakce, ale uz i u jinych dotazu jsem si vsiml, ze reagujete uplne mimo, pookud nemuzete konkretne pomoci, prosim nemoralizujte

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.