Ztráta peněženky z bytu

Od: Datum: 12.11.15 20:06 odpovědí: 27 změna: 23.11.15 18:33
avatar

Mám problém.

Žiji sám. Večer když sem šel spát tak vím,že sem měl v kalhotech kousek od postele peněženku. Ráno sem si kalhoty oblékl a najedou sem zjístil že peněženku nemám. Klíče od vstupních dveří byly v zámku i když je pravda,že asi zamčeno nebylo (už si to nevybavuju) .

Je možné,aby se zloděj dostal do byto,i když je klíč v zámku? Prohledal sem i celý byt jestli sem náhodou peněženku omylem někam nezašantročil,ale peněženka nikde. Nedokážu si to vysvětlit :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.15 20:35
avatar
Mně se ztrácí pořad. Buď ji najdu v jiné bundě, nebo ve sklepě nebo na druhý den v autě na viditelném místě. Podobně i mobil a jiné věci. No uz nejsem nejmladší :(
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.11.15 21:10

Ahoj. Tím svým dosaženým věkem jsi měl začít. Nebo ho rozhodně včas doplnit. Vysvětlilo by to mnohé.

Já nikdy nemůžu někde ztratit, nebo zapomenout peněženku. Nemám ji. Neprovozuji ji. U jiných věcí to platí jinak.


doplněno 12.11.15 23:34:

Ahoj Opičáku. Mám od čalouníka ušitý takový speciální futrál na doklady. Něco papírových mám v něm a když nejedu, tak ho nepotřebuju. Pak mám něco v náprsní kapse. Šestáky po kapsách. Musím nějaký nadělat, budeme s vnučkou v sobotu krmit čuně. To ona děsně ráda.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.11.15 21:38
avatar

odpověď mě zaujala !

Mě totiž peněženka velmi otravuje svými rozměry. Proto se ptám, jak to tedy děláš? Kde nosíš platební karty, kde peníze, kam dáváš doklady za hotové, kde máš kartu pojišťovny. Fakt by mě to zajímalo nedělám si legraci a peněženku bych nejraději taky neměl, ale nevím jak to řešit. Žádnou tašku, či jiný futrál na cokoli nosit nemohu, po kapsách to mít taky nemůžu, protože by mi to při práci vypadlo. Tak jak?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.11.15 21:37
avatar

Že by zloděj vzal od vás z bytu jen peněženku? Ten by vám to tam vybílil tak, že byste nenašel už vůbec nic. Možná, že jste ji ztratil už před příchodem domů.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.11.15 21:40
avatar
Pokud bydlite v přízemí a měl ste třeba otevřenej balkon je možný že ste měl návštěvu ,kamarádovi takhle vybrali v noci byt a nic neslyšel
Druhá možnost je německej strejda ten co mi furt taky něco schovává *smich*
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.11.15 23:07

Tak dveřmi asi těžko, když tam byl klíč.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alesh
Datum: 13.11.15 09:35
Úplně v poho. Nedávno jsem si zabouchnul dveře s koulí a klíč vevnitř otočený, nezamčeno. Bylo to na cestě do práce, tak jsem to tak nechal a v práci koumal jak na to a trénoval na obyčejných dveřích. Naohýbal jsem si pružnější plíšek a po hodince tréninku jsem byl schopný do deseti vteřin otevřít dveře. I ty doma a docela i potichu, jen v rohu nahoře poodtlačit, zasunout dolů, pokvrdlat a je to, takže lidi ZAMYKEJTE SE! Profík šmejd to zvladne úplně bez hluku a takto vybírají domácnosti za hluboké noci, ale nestydí se ani přes den. Jim stačí mrknout i jen na chodbu, kde má spoustu lidí kabelky a peněženky a klíče od auta a...no hrůza jak je to jednoduchý.
doplněno 13.11.15 09:52: To jsou ony, jasně že existují bezpečnostnější, ale u nás v paneláku vídám i horší. V zabouchnutem stavu naprd, stačí zatlačit jazýček. Proto všude šířím: ZAMYKEJTE SE!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.15 17:04

ale, ale - za 10 secund v nafocených dveřích jsem uvnitř..., tedy, pokud nejsou uzamčené, ale jen přibouchnuté.., pochopitelně s klíči v zámku... Jedině dveře zamykat, ale proti profíkům, ani toto nepomůze.. Ale profíci nechodí po bytech kde téměř nic není, určitě si nejdou pro nějakou splasklou peněženku, někde hozenou přes židli..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 12.11.15 23:39
avatar

No tak já bych obrátila byt vzhůru nohama a pak rychle jít blokovat doklady, karty :/.. ale vyzkoušejte i místa, kde by jste jí nikdy nehledal..

doplněno 12.11.15 23:40:

tím myslím hned.. i uprostřed noci.. mě stačilo z jedné akce počkat do rána a poustpně se z různých obchodů vytratila pětitisícovka :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.15 04:22
avatar

Nedávno jsem někde četla,

že se zloděj dostane do bytu i přes klíč v zámku

a doporučení zamykat...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.11.15 04:53

Dostanou, ale musí v tom případě poškodit zámek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.15 09:12

Nemusí. My máme bezpečnostní dveře i s bezpečnostním zámkem a i když zamknu na dva západy, tak z druhé strany to jde normálně odemknout, i když je klíč v zámku. Blbý, co?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.11.15 13:34
avatar

Po zamknutí dveří klíč ještě natočte do polohy,

v níž nelze z druhé strany vsunout klíč.

Ponecháte-li jej ve svislé poloze, je to skoro jako by klíč v zámku nebyl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.15 06:06

Pořád čekám, že zde napíšeš, žes ji našel, že ležela třeba pod postelí. Já jsem pernamentně ve stádiu hledání, pokaždé si myslím, že je to ztracené a pokaždé to za pár dní najdu.Momentálně nemohu najít boty, které jsem připravila k prodeji, vyleštila, peníze již dostala a boty ne a ne najít. Musela jsem se omluvit a peníze vrátit. Ale vím, že ¨boty někdy někde najdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.15 08:01

heterak- vyfoťte mi pohled na zámek dveří z pohledu vstupu do bytu a já vám možná řeknu, jestli je možné se tam dostat.. Pozitivní odpověď vám pošlu raději vnitřní poštou..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.15 08:26
avatar

Dceru takhle v noci vykradli, i když měla doma manžela a psa. Prohledali i noční stolky u postelí, aniž by někoho vzbudili. Zámek nepoškozený, stopy žádné, pes ani nehlesl. Takže to jde.

Pokud jste tam měl platební kartu, pro jistotu zablokujte. Ale zkuste ještě hledat, mě se takhle záhadně ztratil tak zvaný "generální klíč" od několika důležitých zámků. Následovala výměna 11 zámků (dost drahá sranda *ee*). Asi po půl roce jsem ho našel v mrazáku, v igelitové tašce s masem *smich*. Jak se tam dostal dodnes netuším *nevi*.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: an®
Datum: 13.11.15 10:17
avatar

U nás se nedávno ztratilo z předsíně jízdní kolo, klíč byl zastrčený v zámku a zámek zůstal nepoškozený. Také jsme byli doma a nikdo si nevšiml. Drobní zlodějíčci jsou čím dál tím šikovnější a kdo nemá bezpečnostní zámek, ani zamčené dveře mu nepomohou. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.15 14:32
avatar

Ta krádež se mi moc nezdá i když i o tom jsem slyšela. Zkuste se doma podívat i na ta nejnepravděpodobnější místa, já jednou uložila peněženku spolu s nákupem do ledničky. Každý den jsem ve stresu, manžel neustále něco hledá, peněženku, telefon, klíče od bytu, klíče od auta...většinou je to v jiné kapse, na jiné poličce nebo tašce než kde si myslel,že to uložil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.15 17:35

Ahoj. Ztráty některých věcí jsou k pláči. Mě se stalo, že jsem si odnášel od sousedky igeliťák bramboráků a ten mi nějak zmizel. Jsem ho nesežral, a doma a u sousedů se dodnes nikde neobjevil. Teď si ze mě dělají furt srandu. Hlavně chlapi. Prej, nikam to nenos a hned to stláskej, ať to zase nepotratíš. Taky máte takovýhle kamarády?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.15 18:09
avatar

Jo jo, už jsem taky párkrát zažil nevysvětlitelné mizení věcí. Onehdy jsem v bytě ve 4. patře vzal tašku s jídlem, že jí odnesu do mrazáku ve sklepě. Když jsem do toho sklepa došel, tašku jsem neměl *sok*. Nakonec jsem jí našel, ale dalo to dost přemýšlení. Ale v mém případě to už asi bude věkem *smich*.

O pytel bramboráků bych teda taky nerad přišel. To bych si asi neodpustil. :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 09:36
avatar

Zamknuto bylo na jeden západ. Jestli ale bylo zamknuté opět ráno už si nevzpomínám. :( Klíče byly v zámku

Datum: 15.11.15 18:34

A sakra, co to máte za zárubně? To jste fotil ve směru z bytu nebo z venku z chodby do bytu..? Co ta zásuvka přeříznutá, to vypadá na nějaký nouzový vchod někam..., podle rozštípaného okolí zámku a viditelné zámkové dveřní západky, je to celkem jasné,,, stačí zatlačit a jsem uvnitř, to je zřejmě klasické vloupání do bytu..., to bylo na oznámení policii ..., pokud to je "práce" třeba nějakého vašeho kámoše a pod.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: strakatypes
Datum: 15.11.15 18:58

Po shlédnutí Vašich dveří, klíče fabky a pokud jste peněženku nezaložil, tak Vám na rovinu řeknu, že jste si návštěvu zloděje zasloužil.

V dnešní době máte mít alespoň dva zámky, nebo řetízek, případně bezpečnostní závoru, o tom, že existují bezpečnostní dveře a bezpečnostní zámky jste již slyšel? Tyto vaše dveře při Vaší nepřítomnosti zloděj prokopne jedním kopem a ani nemusí jít přes zámek.

Ohodnoceno: 1x
 

 

Od: lipa®
Datum: 16.11.15 23:30
Sestavoval jsem v ložnici dětskou postýlku. Šroubovák, desítku klíč, sikovky a imbus. Manželka sedí na posteli a kouká, jak montuju. Náhle chmatám kolem sebe pro šrauben a ten nikde. Kolem prostor uprostřed místnosti.
Po chvíli se zvedám a jdu do skříně na chodbě pro jiný. Ten šroubovák byl ve skříni! Jiný jsem u postýlky neměl. Koukali jsme na sebe mlčky snad minutu s otevřenou pusou. . Od té doby věříme na šotky.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.15 18:15
avatar

Tak peněženka se našla,žádný zloděj tu nebyl.

Datum: 23.11.15 18:18

Hurá, kde byla?

Já ty boty, co jsem prodala také našla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.15 18:33

hm, to se stát může, ale co ty dveře na fotce, kdo to udělal a proč? To nás všechny bude zajímat ..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.