Stěrka Devoskyt

Od: Datum: 11.11.15 20:17 odpovědí: 4 změna: 13.11.15 05:45

ahoj..je prosím vás stěrka na zdi "Devoskyt" vhodná i do místností jako je kuchyň či koupelna?.nikde se to nemohu dočíst...děkuji moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.15 22:21

Ahoj. Tak třeba já jsem ji použil v celém bytě a prošlo mi to. I mezi zdivem a sádrošem. Větší mezeru jsem vyplnil něčím z kartuše.

doplněno 12.11.15 18:32:

Ahoj Bedo. Já jsem tím vyrovnával nerovnosti a praskliny. V ploše i v koutech. Tak že jsem to hrnul špachtlí i prstem. Většinou tam byly takové ty mikro trhlinky. Nemalováno bylo asi 8-10 let od totální rekonstrukce a tak jsem to udělal takhle . Asi na rok. Pak brácha umřel a nový majitel tam všechno překopal.

Ohodnoceno: 0x

Od: beda
Datum: 12.11.15 06:24

ahoj..a jakým zpusobem si ji nanášel prosím?.ručně nebo stříkáním a pak broušení?...a taky nejsem si jist,zda je vhodná právě do vlhkých prostor...děkuji

Datum: 12.11.15 19:26

Toto je jedna z finálních stěrek na vyrovnání defektů stěn.Obvykle se nanáší na holou omítku po opravách a rekonstrukcích,opravit lze stěny před vymalováním,a to vše ve všech místnostech interiérů.Na nanášení se používá buď široká špachtle,nebo nerezové hladítko.Při nanášení lze stěrku i trochu naředit,používám interierovou barvu(primalex)tak,že stěrka nesmí stékat.Před nanesením musí stěna být zbavena starých nátěrů,případně zpevněna penetrací a vyschlá.Stěrky se dá využít i k plastickým úpravám stěn,tvorbě speciálních povrchů,linkrusty,benátské štuky a pod.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x

Od: beda
Datum: 13.11.15 05:45

jabraka...takže se tato stěrka muže bez obav použít do vlhkých místností...koupelna apod?...měli jsme obavy protože devoskyt je na bázi sádry a sádra nesnáší vlkho ne...děkuji vám

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.