Vyrábíte si vánoční dekorace?

Od: Datum: 11.11.15 14:42 odpovědí: 6 změna: 11.11.15 17:25

Nebo vše kupujete?

Já uvažuji, že si udělám adventní věnec, chtěla bych ho z pravého jehličí, mám doma hodně teplo a loni ta brzo opadalo, po druhé svíčce jsem musela jehličí vyměnit.

Jaké ozdoby si vyrábíte? A jak?

Děkuji za vaše nápady a všem přeji hezký den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: an®
Datum: 11.11.15 15:12

Když použijete čerstvě nařezané jedlové chvojí, nebo větvičky z Cypřiše, vydrží vám.

Já mám materiál vlastní, ze zahrady a zdobím dům hlavně Cesmínou. U nás je na Vánoce vše jen přírodní. ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.11.15 15:53

Nemohu ten obrázek najít, ale zkuste 4 číše obrátit dnem vzhůru. Pod ně pěknou větvičku třeba cesmíny nebo uvázané maličké kytičky a nahoru, na dno, čajovou svíčku. Je to moc pěkné. A takových hloupůstek se dá vymyslet mnoho. Třeba, talíř na topení, nakrájet na něho na plátky pomeranče, citronu, jablka. Až uschnou, dají se s tím dělat zázraky. Navléci, přilepit tavnou pistolí atd.

Od: babusa
Datum: 11.11.15 16:33

Ano,vyrábím,každý rok nějak jinak,letos aby byla změna,tak jsem si adventní věnec uháčkovala-spíš koupila z polystyrenu kruh jako na dušičkové věnce,uháčkovala pruh a dole sešila.Na něj mám svícínky,ještě je nemám naškrobené.A každému v naší velké rodině k dárku uháčkuju něco vánočního,letos to jsou zvonečky a svíčky i s plamínkem ,to už je hotové,jen to čeká škrobová lázeň a pokud stihnu,tak obháčkuju koule,takové ty pevné nerozbitné od Vietnamců.Loni to zas byly jiné věci,prostě potřebuju mít pocit,že nedržím jen hadr a vařečku,ale že taky něco tvořím.V rodině to přijímají s úsměvem,co si myslí netuším,ale neřeknou nic,vidím to vystavené a já se aspoň "vyblbnu".A baví mně to víc než pletení,protože jsem toho napletla už moc,ještě doplítám nejmladšímu vnoučkovi svetr,ale snad už kvůli pletení nebudu "zaúkolovaná".

Datum: 11.11.15 16:35

Ano,vyrábím,každý rok nějak jinak,letos aby byla změna,tak jsem si adventní věnec uháčkovala-spíš koupila z polystyrenu kruh jako na dušičkové věnce,uháčkovala pruh a dole sešila.Na něj mám svícínky,ještě je nemám naškrobené.A každému v naší velké rodině k dárku uháčkuju něco vánočního,letos to jsou zvonečky a svíčky i s plamínkem ,to už je hotové,jen to čeká škrobová lázeň a pokud stihnu,tak obháčkuju koule,takové ty pevné nerozbitné od Vietnamců.Loni to zas byly jiné věci,prostě potřebuju mít pocit,že nedržím jen hadr a vařečku,ale že taky něco tvořím.V rodině to přijímají s úsměvem,co si myslí netuším,ale neřeknou nic,vidím to vystavené a já se aspoň "vyblbnu".A baví mně to víc než pletení,protože jsem toho napletla už moc,ještě doplítám nejmladšímu vnoučkovi svetr,ale snad už kvůli pletení nebudu "zaúkolovaná".Posílám věnec,ještě nevím,jestli tam dám ty hvězdičky,jsou nalepovací.

Datum: 11.11.15 16:37

Blbnu,chtěla jsem jen vložit věnec a nakonec to tam je 2x.*smich*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.11.15 17:25

Jestli vyrábím vánoční dekorace? No adventní věnec na dveře z přírodního materiálu, pak vánoční ubrus a prostírání mám letos ještě v plánu vyrobit. Nevím sice kdy, ale dala jsem si takový úkol...:)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.