Dostavba plotu

Od: Datum: 09.11.15 22:16 odpovědí: 1 změna: 09.11.15 22:19

Na chalupě z roku 1901, která je v obci,máme postavený kamenný plot 90 cm vysoký a cca 20 m dlouhý.Plot je 2 m od silnice,která prochází obcí a končí těsně u domu souseda.Původně byla na kamenné 90 cm vysokém plotě cihlová nástavba,kterou předchozí majitelé před mnoha lety zboural a nahradil dřevěným plotem. Nyní jsme dřevěný plot odstranili a na devadesáti centimetrový kamenný sokl jsme opět postavili cihlovou zeď 1,3 m vysokou, takže celkem i s kamenným základem je plot vysoký 2,10 m. Rád bych se zeptal, jestli je k tomuto plotu nutné nějaké povolení, nebo ohláška. Podotýkám, že k původnímu plotu není žádná dokumentace. Děkuji Vám za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 09.11.15 22:19

Váš plot sousedí se silnicí a bez souhlasu st. úřadu jste jej neměl postavit/ nadstavit. Ale vše lze vyřídit dodatečně pokud nebráníte řidičům ve výhledu atd.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.