Povolení - ohlášení na komín

Od: Datum: 08.11.15 17:27 odpovědí: 4 změna: 14.11.15 11:38

Dobrý den, budu potřebovat nějaké povolení nebo ohlášení na to když zbourám starý komín a postavím komín nový z tvárnic a svépomocí? Jednalo by se o stavebnicový systém. Předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.15 17:32
avatar

Zbourejte a postavte a nic kolem neřešte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 08.11.15 17:51

Než se do toho pustíte, najděte si kominíka, který vám přislíbí uděatá reviz a řekne vám své požadavky.. Znám svépomoci postavený komín a revizi ne a ne dostat.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.11.15 14:07
avatar

Na nerez komín bez základů, není potřeba nic, nebere se jako stavba, ale na zděný je potřeba ohláška. Já bych to na vašem místě udělala jako rekonstrukci, jinak se z vyřizovánní zblázníte:( Navíc každý stavební úřad si zákon vysvětluje jinak:( Některé SÚ požadují i projekt s kulatým razítkem a to to vyřizovánní pak stojí víc než kommin:(

Doporučuji sehnat si kominíka co vám udělá revizi a zároveň se s ním poradit, zda ta "stavebnice " co máte v plánu bude na spotřebič dostačující.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.11.15 19:43
avatar

Neptej se žádnýho ouřady, ten ti jen začne házet klacky pod nohy. Radši se zeptej kominíka, toho k tomu potřebuješ. Kominík ti musí udělat revizi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.